Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Вечир фізики та астрономії: "Ми діти космічної ери"

0
Вечір присвячєний історії розвитку космонавтики, вкладу українськіх вчєних у розвиток цієї галузі. В матеріалі розглянуті труднощи які долали вчєні, конструктори та космонавти при освоєнні космосу.План-конспект відкритого уроку “Шкільне життя. Мої друзі”

0
План-конспект відкритого уроку
“Шкільне життя. Мої друзі”Програма "Російська мова. Факультативний курс" (для ЗНЗ з навчанням українською мовою)

Програму схвалено науково-методичною комісією для використання в загальноосвітніх навчальних закладах з українською мовою навчання
протоколом № 6 від 28.10.2010 р.
(лист Міністерства освіти і науки України від 08.11.2010 р. № 1.4/18-4254)Тести з предмета «Основи санітарії та гігієни»

1
1. Тести з предмета «Основи санітарії та гігієни»………………………………..5
1.1. Тестові завдання до теми: «Анатомія і фізіологія шкіри»……………5
1.2. Тестові завдання до теми: «Анатомія і фізіологія волосся»………….9
1.3. Тестові завдання до теми: «Анатомія і фізіологія нігтів»…………..13
1.4. Тестові завдання до теми: «Гноячкові захворювання шкіри»………16
1.5. Тестові завдання до теми: «Грибкові захворювання шкіри»………..20
1.6. Тестові завдання до теми: «Шкіряні прояви венеричних хвороб»…24
1.7. Тестові завдання до теми: «Професійні захворювання шкіри»…….28План-конспект уроку "Шампунь та їх види"

1
План-конспект уроку з предмету "Матеріалознавство" на тему "Шампунь та їх види. Склад і властивості. Вимоги до якості шампуню"План-конспект уроку "Миття голови милом"

1
План - конспект з предмету "Матеріалознавство" на тему "Сучасний науковий підхід до миття волосся. Вимоги до води. Мило, його призначення. Основні властивості та сорти різного мила, яке використовується у перукарській справі. Вимоги до якості мила"Презентація "Парфюмерія"

1
Презентація "Парфюмерія" розроблена для використання при вивченні даної теми на уроках теоретичного навчання з предмету "Матеріалознавство"Презентація "Пахучі речовини"

1
Презентація "Пахучі речовини" розроблена для використання при вивченні данної теми на теоретичних заняттях з предмету "Матеріалознавство"Організація навчально-пізнавальної діяльності учнів при вивченні математики та інформатики у рамках ігрової моделі

0
В роботі розкриті теоретичні аспекти організації навчально-пізнавальної діяльності учнів у рамках ігрової моделі, наведені практичні наробки активізації пізнавальної діяльності в умовах особистісно-розвивального навчання.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво