Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок з Природознавства 3 клас

0
Розробка уроку з Природознавства. Містить матеріали для проведення усного журналу, що розповість дітям третього класу про багатства та красу рідної Землі.Презентація до Дня Перемоги

0
Презентація була створена до 65-річчя Перемоги. Дуже багато фотографій, можна змінити на свій смак.Вода в природі, три її стани. Властивості води - рідини

0
Плануючи даний урок, виходила із нових вимог до діяльності вчителя в умовах сучасного навчального процесу.
Завдання уроку сформовані відповідно вимог до знань і умінь.
Приймала до уваги те, що при визначенні мети уроку природознавства основним є аналіз істотних ознак виучуваного явища, опора на спостереження, проведення дослідів, встановлення причинних зв'язків.
Вибираючи методи та форми роботи, опиралася на положення сучасної педагогічної науки про те, що найбільш доцільними є тривалі й короткочасні спостереження, практичні заняття, пошукова робота, самостійне опрацювання підручника, а результативність уроку досягається завдяки добре продуманої його структури.
Вибір структури даного уроку залежав від того, що на вивчення теми « Вода» за програмою відведено дві години, тому завданням цього уроку було сформувати уявлення про воду, її три стани, визначити властивості рідини.
Саме виходячи із мети і завдань уроку й сформована його структура.
Кожен етап виконує визначену функцію.
Робота учнів спланована відповідно до мети певного етапу з урахуванням факторів, що впливають на засвоєння знань учнями в залежності від індивідуальних можливостей.
На кожному етапі учням пояснюється мета виконуваного завдання, роз'яснюються прийоми роботи з навчальним матеріалом.
Мета повідомляється так, щоб вона була зрозуміла дітям, активізувала їхні зусилля і підтримувала співпрацю з учителем.
Добираючи зміст навчального матеріалу, звертала увагу на те, щоб він був цікавим, корисним для формування життєвих компетенцій, а вправи і завдання були послідовними.Перукарська білизна

1
План-конспект уроку з перукарської справи, де розглядаються види перукарської білизни, її призначення; одяг перукаря.Сторінки книжок цікавих

0
Розробка уроку про цікаві книжки. Вона буде цікавою для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня та бібліотекарів.Суть стандартизації і її роль у виготовленні якісної продукції для виконання перукарських робіт.

1
Конспект уроку з предмету "Матеріалознавство" на тему "Суть стандартизації і її роль у виготовленні якісної продукції для виконання перукарських робіт"Лікувально-профілактичні засоби для догляду за шкірою.

1
План - конспект уроку з предмету "Матеріалознавство" на тему "Лікувально-профілактичні засоби для догляду за шкірою"Лікувально-практичні засоби для догляду за волоссям. Засоби для укладання волосся.

1
Конспект уроку з предмету "Матеріалознавство" на тему "Лікувально-практичні засоби для догляду за волоссям. Засоби для укладання волосся"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво