Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


"Живуть, Тарасе любий, поміж нас, і голос твій, і пензель твій, і слово..."

0
8 березня 2013 року в Понінківському НВК на кафедрі початкових класів відбуласі презентація творчого проекту «Живуть, Тарасе любий, поміж нас, і голос твій, і пензель твій, і слово…»
Проек готувався учнями 4 – Б класу під керівництвом класовода Онищенко О.В. і реалізувався у формі усного журналу.
Мета проекту: ознайомити учнів з життям і творчістю геніального сина України Т.Г.Шевченка;
Сприяти розвитку інтелектуальних і творчих здібностей, пізнавальних інтересів, комунікативних компетентностей учнів;Проект "Жінки в житті Т.Г.Шевченка"

2
Представлений проект стане в пригоді педагогам, які викладають українську літературу у старших класах. Він допоможе організувати та проводити роботу щодо залучення учнів до проектної діяльності.
Мета проекту:
Навчальна:
Вчитись формулювати гіпотези, ставити близькі і дальні цілі, ставити конкретні задачі, прогнозувати та передбачати.
Оволодівати знаннями за власною ініціативою стосовно змісту, обсягу джерел.
Удосконалювати вміння обробляти та аналізувати інформацію.
Розвивальна:
Розвивати інтелект, увагу, пам'ять, мислення.Конспект уроку з читання для 2 класу на тему: «Т. Г. Шевченко – великий народний поет і художник. Д. Красицький “ Тарас Шевченко”»

3

Конспект уроку з читання для 2 класу на тему: «Т. Г. Шевченко – великий народний поет і художник. Д. Красицький “ Тарас Шевченко”»
Архів містить презентацію та матеріали для уроку.«Історична драма «Назар Стодоля». Показ соціальних суперечностей між старшинською верхівкою та низовим козацтвом. Характеристика героїв п’єси».

1
Урок-дослідження. Форми роботи: повідомлення учнів, «мозкова атака», колективна бесіда, діаграма Вена, «займи позицію».Урок читання "Т.Г. Шевченка"

1
Урок проводиться з метою: глибше ознайомити дітей з життям і творчістю українського народного поета Т.Г.Шевченка. Показати, як поет оспівує красу рідного краю. Вчити виразно, чітко читати вірші, збагачувати словник учнів, сприяти національному вихованню учнів, формувати почуття гордості за Україну.« ДУШІ БЕЗСМЕРТНИЙ ЦВІТ…» ( РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО УРОКУ З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЗА МЕТОДОМ ПРОЕКТІВ)

2
Урок-звіт за творчістю Т.Г. Шевченка дає змогу кожному дев'ятикласнику виявити творчу ініціативу, здібності і вподобання, показати результати власноі праці. Це має важливе мотиваційне значення для навчання за методом проектів. Завдяки цьому методу та комп*ютерній підтримці, учні вдосконалюють навички і вміння, накопичують життєвий досвід, формують естетичні смаки.Шевченко Тарас Григорович "Мені тринадцятий минало..." Видеопрезентація

5
Мені тринадцятий минало.

Я пас ягнята за селом.

Чи то так сонечко сіяло,

Чи так мені чого було?

Мені так любо, любо стало,

Неначе в Бога......

Уже прокликали до паю,

А я собі у бур’яні

Молюся Богу... І не знаю,

Чого маленькому мені

Тойді так приязно молилось,

Чого так весело було.

Господнє небо, і село,

Ягня, здається, веселилось!

І сонце гріло, не пекло!

Та недовго сонце гріло,

Недовго молилось...

Запекло, почервоніло

І рай запалило.

Мов прокинувся, дивлюся:

Село почорніло,

Боже небо голубеє

І те помарніло.Поетичний вінок Кобзареві

1
ознайомити дітей з біографією та творчістю Великого КобзаряПоетична година "Тарасові світанки"

1
ознайомити дітей з біографією та творчістю Великого КобзаряЖиття і творчість Т.Г. Шевченка.

2
Розробка відкритого уроку "Життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка"з
використанням таких методів і прийомів, як гра "Найрозумніший", "Вірю не вірю", "Шерлок Холмс", робота з підручником, робота з картками. Учням пропонується прослухати аудіозапис "Реве та стогне Дніпр широкий",переглянути відеофільми про життя і творчість творчість Т.Г.Шевченка.
Мета уроку: закріпити знання школярів про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість; виховувати почуття пошани до творчості Кобзаря.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво