Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Сертифікати Методичного порталу. Умови, правила та порядок замовлення

Умови замовлення сертифікатів

Діють з 18 ЛЮТОГО 2013року

Сертифікат підтверджує публікацію матеріалу, що відповідає наступним умовам:
- Дії користувача, що розмістив матеріал, не порушують Закон України «Про авторські та суміжні права» та законодавство України про інтелектуальну власність.
- Матеріал розміщується автором, зареєстрованим на Методичному порталі (сертифікат не видається, якщо поле «Автор» в публікації не співпадає з полем «ПІБ» в акаунті користувача. Виняток: якщо матеріал створено в співавторстві).
- Матеріал відповідає тематиці сайту.
- Матеріал розміщено безпосередньо на Методичному порталі (на домені і субдоменах http://metodportal.net). Сертифікат не видається на матеріал, розміщений на іншому сайті або файлообмінному ресурсі.
- Користувач, що розмістив матеріал, несе повну відповідальність за дотримання чинного законодавства. Адміністратор не перевіряє і не підтверджує правомірність розміщення матеріалів.

Електронний варіант сертифікату (безкоштовний) – заповнений бланк сертифікату без печатки і підпису, розміщений на веб-сторінці, доступний для перегляду, копіювання, друку безпосередньо після замовлення

Порядок створення матеріалу для отримання сертифікату
1. Увійти на Методичний портал під своїм логіном.
2. Створити матеріал типу «Стаття, урок». Уважно заповнити всі поля (поля «Назва» та «Автор» будуть безпосередньо перенесені на бланк сертифікату). В Поле «Зміст» додати анотацію до роботи. Приєднати файл з матеріалом
3. Натиснувши кнопку «Зберегти», опублікувати свою роботу

http://metodportal.net/sertif/reestr-e — реєстр електронних версій сертифікату.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід