Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Презентація та публікація "Ярослав Стельмах"

0
Презентація та публікація призначені на допомогу вчителю під час вивчення теми "Оповідання про справи твоїх ровесників" в 3 класі на уроках читання.Сторінками прочитаних книг

2
Цей урок, допоможе активізувати читацьку пам’ять дітей,пробудити бажання читати книги самостійно;розвивати пам’ять ,монологічне мовлення; виховувати любов до книги.Інтегрований урок - вікторина з читання і української мови М.Хоросницька «Звідки в міста назва Львів»

0

М.Хоросницька «Звідки в міста назва - Львів»

узагальнюючий урок з теми «Прикметник»
Мета : ознайомити учнів з історичним минулим нашого народу,походженням назви міста Львова, сприяти свідомому розумінню тексту; вдосконалювати навички виразного, усвідомленого читання; розвивати вміння самостійно аналізувати , робити висновки ;розвивати інтерес до вивчення мови ; виховувати інтерес до вивчення історії своєї країни; вміння співпрацювати у групі.
Обладнання : таблиці для читання , картки – блискавки, ілюстрації.Леся Українка "Вишеньки"

0
Урок націлений на удосконалення навичок читання віршованих творів, ознайомлення з життям і творчістю української поетеси Лесі Українки, виховання любові до українського словаУрок читання "Т.Г. Шевченка"

1
Урок проводиться з метою: глибше ознайомити дітей з життям і творчістю українського народного поета Т.Г.Шевченка. Показати, як поет оспівує красу рідного краю. Вчити виразно, чітко читати вірші, збагачувати словник учнів, сприяти національному вихованню учнів, формувати почуття гордості за Україну.Навчання грамоти. Урок - зустріч. Звукосполучення [йі]. Позначення його буквою «ї».

0
Урок - зустріч
Мета. Ознайомити учнів з буквою «ї» та звукосполученням [йі], яке вона позначає , розвивати артикуляційно-слухові відчуття; продовжити роботу над звуко-буквеним аналізом слів; формувати у дітей виразність читання віршованого тексту; виховувати у них любов та бережне ставлення до природи, до її мешканців та бажання старанно вчитися.

Предмет. Навчання грамоти.

Класи. Початкова школа.Уроки читання за творами Всеволода Нестайка

1
Уроки читання за літературним твором – дитячою повістю - казкою Всеволода Нестайка «Незвичайні пригоди в лісовій школі» (уривок)
(3 уроки на опрацювання поданого твору)Вправи на вдосконалення навичок читання

1
Вправи на вдосконалення навичок читанняМетодична розробка. Розвиток навичок читання

2
Розвиток навичок читання

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво