Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Положення про ведення класних журналів у початковій школі

5

Положення про ведення класних журналів у початковій школі допоможе вчителю правильно заповнювати шкільний документ, звертає увагу на дрібниці при його заповнені.

Автор: 

Горяшник Наталія Вікторівна,заступник директора з НВР, вчитель початкових класів НВК №9

Спасибо огромное! Действительно очень нужный и важный документ!

Вдячна за Ваш коментар і за те, що комусь цей документ стане потрібен.

Це якась маячня!!! Таке враження, що автори не читали Інструкцію про ведення журналів. Не можна писати на лівій стороні над датами, поняття "незадовільна оцінка" взагалі не існує, не можна робити записів не передбачених Інструкцією, що таке "підсумковий бал"....... ЖАХ!!!

Уважаемый Александр Николаевич, мы все читали Инструкцию, но уже сами не знаем как их вести , эти журналы. Один учебный год работаем по Инструкции областной, а уже в следующем уч.г. отдел образования нам выдаёт свою!!! Вот и представьте, как сложно заполнять журнал. Человек выложил свою версию, может быть, тоже написанную их отделом образования. А Вы так сразу "ЖАХ!!!"

За новою інструкцією, якщо дитина була відсутня під час написання к/р, то вона не повинна її переписувати, а тематична оцінка виставляється на основі поточних оцінок.На мій погляд, це застарілі вимоги.Вибачте!

Отримати сертифікат

Користувацький вхід