Від партнерів


Хто онлайн

Зараз на сайті 3 користувача та 19 гостей.

Користувачі на сайті

  • novoazovck
  • @orhideya@
  • oksanagh
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Ми починаємо приймати заявки на друковані версії сертифікатів

Тепер цей напрямок буде розвиватися і ставати більш зручним для Вас metodportal.png
За Вашим проханням, ми починаємо друкувати сертифікати про розміщення матеріалів (публікації з файлами) на metodportal.net з печаткою та підписом. Також ми оновили бланк сертифікатів.Заробіток з Методпорталом

new-design-banner2.jpg
З листопаду 2013 року стартувала партнерська програма Методпорталу. Тепер ви можете заробляти викладаючи файли у своїх публікаціях.

Залишайтеся з нами та продовжуйте викладати матеріали.Календарно-тематичне планування уроків природознавства для 2 класу. Підручник: І.Грущинська «Природознавство», 2 клас .

0
Пропоную увазі вчителів календарно-тематичне планування уроків природознавства в 2 класі, складене відповідно до нового Державного стандарту початкової школи та нових навчальних програм для 1-4 класів. До кожної теми дібрано державні вимоги щодо рівня загальноосвітньої підготовки учнів.Сказка-былина про Илью Муромца

Илья Муромец, или Илья Муровец — один из главных героев древнерусского былинного эпоса, богатырь, воплощающий народный идеал героя-воина, народного заступника.Согласно былинам, богатырь Илья Муромец до 33-х лет (возраста, в котором начал проповедовать и погиб Христос) «не владел» руками и ногами, а затем получил чудесное исцеление от старцев (или калик перехожих).Тема. Підсумковий урок. Сторінками улюблених книжок

Тема. Підсумковий урок. Сторінками улюблених книжок
Мета: перевірити рівень навчальних досягнень учнів за вивченими темами, їх вміння орієнтуватися в жанрах зарубіжної літератури; розвивати вміння аналізувати твори, пізнавальний інтерес до книги як до джерела знань; виховувати любов до читання, бережливе ставлення до книжок.Тема. Юрій Коваль «Метелик», «Чорні вушка»

Тема. Юрій Коваль «Метелик», «Чорні вушка»
Мета: ознайомити учнів з творчістю Юрія Коваля; розвивати навички виразного читання, вміння висловлювати свою думку й аргументувати її; пробуджувати інтерес учнів до тваринного світу; виховувати любов до природи, спостережливість, допитливість; формувати бережливе ставлення до життя живих істот, їхніх звичок та повадок.Тема. Джозеф Редьярд Кіплінг «Слоненя»

Тема. Джозеф Редьярд Кіплінг «Слоненя»
Мета: дати короткі відомості про життя і творчість англійського письменника Д. Р. Кіплінга; викликати інтерес до його творів; розвивати навички виразного читання, вміння послідовно переказувати, оцінювати вчинки персонажів; виховувати любов до природи, спостережливість, допитливість.Тема. Едуард Шим «Скільки живе бджола», «Смужки і плямки»

Тема. Едуард Шим «Скільки живе бджола», «Смужки і плямки»
Мета: формувати в учнів уявлення про особистість видатного російського письменника Едуарда Шима; вдосконалювати вміння виділяти у творі головну думку, характеризувати дійових осіб; розвивати навички виразного читання, вміння обґрунтовувати свою думку, усвідомлювати доцільність і мудрість світу природи, правильну поведінку людини у взаєминах з природою; виховувати любов до природи.Тема. Гєоргі Караславов «Горобець-молодець»

Тема. Гєоргі Караславов «Горобець-молодець»
Мета: дати короткі відомості про життя і творчість відомого болгарського письменника Гєоргі Караславова; викликати інтерес до його творів; розвивати навички виразного читання, вміння зіставляти народні та літературні казки; виховувати моральні якості, вчити засуджувати зарозумілість і зазнайствоТема. Ніколай Антонов «Казка про житнє зеренце»

Тема. Ніколай Антонов «Казка про житнє зеренце»
Мета: ознайомити учнів з життям та творчістю відомого болгарського поета Ніколая Антонова; розвивати та удосконалювати навички виразного читання; вчити засуджувати нерозумні рішення; виховувати стриманість, любов до праці.