Від партнерів

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 4 гостя.
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Тимчасове призупинення партнерської програми

З 1-го травня, ми тимчасово призупиняємо партнерську програму. Мається на увазі, що тимчасово рейтинг авторів (http://metodportal.net/users/statistic) не буде працювати і винагорода за публікацію не буде нараховуватися.

Про поновлення роботи рейтингу і партнерської програми буде повідомлено завчасно.Ми починаємо приймати заявки на друковані версії сертифікатів

Тепер цей напрямок буде розвиватися і ставати більш зручним для Вас metodportal.png
За Вашим проханням, ми починаємо друкувати сертифікати про розміщення матеріалів (публікації з файлами) на metodportal.net з печаткою та підписом. Також ми оновили бланк сертифікатів.Розв’язування задач з теми «Паралельність прямих і площин»

0
Презентація до уроку розв’язування задач з теми «Паралельність прямих і площин»Розв’язування задач з теми «Паралельність прямих і площин»

0
Презентація до уроку розв’язування задач з теми «Паралельність прямих і площин»Використання онлайн-ресурсу Quizizz на уроках

0
У статті надані рекомендації щодо створення онлайн-вікторини у ресурсі Quizizz для 9 класу із геометрії по темі: "Площі трикутників", розглянуті кроки аналізу виконаної учнями роботи.Дoбіркa нaйбільш цікaвих зaмків і фoртець Західної Укрaїни (2).

0
Різнoмaнітність зaмків зaчaрoвує і мoтивує: будь-який «експoнaт» із цієї кoлекції вaртує увaги. A мoже, й мaндрівки?.. Звіснo, деякі з цих зaмків тa фoртифікaційних спoруд більшість укрaїнців мoже вільнo oглядaти лише нa фoтo. Aле трoхи пoмріяти не зaбoрoненo, прaвдa? Oтже, дo вaшoї увaги дoбіркa нaйбільш цікaвих зaмків і фoртець Західної Укрaїни.Дoбіркa нaйбільш цікaвих зaмків і фoртець Західної Укрaїни.

0
Різнoмaнітність зaмків зaчaрoвує і мoтивує: будь-який «експoнaт» із цієї кoлекції вaртує увaги. A мoже, й мaндрівки?.. Звіснo, деякі з цих зaмків тa фoртифікaційних спoруд більшість укрaїнців мoже вільнo oглядaти лише нa фoтo. Aле трoхи пoмріяти не зaбoрoненo, прaвдa? Oтже, дo вaшoї увaги дoбіркa нaйбільш цікaвих зaмків і фoртець Західної Укрaїни.Ілюстративний матеріал "Українська абетка з завданнями для малят"

0
Абетка включає 33 ілюстрації з буквами. До кожної букви запропоновано завдання. Всі завдання призначені для маленьких дітей, які вчаться міркувати й робити перші обґрунтовані висновки. Вони допоможуть натренувати логічне мислення, покращити навички мовлення, збагатити словниковий запас, а також спиятимуть розвитку дрібної моторики. Автор ілюстрацій Ірина Мамчук.Ілюстративний матеріал "Українська абетка з завданнями для малят" (2)

0
Абетка включає 33 ілюстрації з буквами. До кожної букви запропоновано завдання. Всі завдання призначені для маленьких дітей, які вчаться міркувати й робити перші обґрунтовані висновки. Вони допоможуть натренувати логічне мислення, покращити навички мовлення, збагатити словниковий запас, а також спиятимуть розвитку дрібної моторики. Автор ілюстрацій Ірина Мамчук.Ілюстративний матеріал "Українська абетка з завданнями для малят" (3)

0
Абетка включає 33 ілюстрації з буквами. До кожної букви запропоновано завдання. Всі завдання призначені для маленьких дітей, які вчаться міркувати й робити перші обґрунтовані висновки. Вони допоможуть натренувати логічне мислення, покращити навички мовлення, збагатити словниковий запас, а також спиятимуть розвитку дрібної моторики. Автор ілюстрацій Ірина Мамчук.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Статистика

  • Tatyana2022
  • Маринаіс
  • Людмила Глазкова
  • muronuik
  • SVF