Від партнерів


Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 3 гостя.
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Тимчасове призупинення партнерської програми

З 1-го травня, ми тимчасово призупиняємо партнерську програму. Мається на увазі, що тимчасово рейтинг авторів (http://metodportal.net/users/statistic) не буде працювати і винагорода за публікацію не буде нараховуватися.

Про поновлення роботи рейтингу і партнерської програми буде повідомлено завчасно.Ми починаємо приймати заявки на друковані версії сертифікатів

Тепер цей напрямок буде розвиватися і ставати більш зручним для Вас metodportal.png
За Вашим проханням, ми починаємо друкувати сертифікати про розміщення матеріалів (публікації з файлами) на metodportal.net з печаткою та підписом. Також ми оновили бланк сертифікатів.Новелла О. Генри «Последний лист».

0
совершенствовать умения учащихся анализировать факты произведения, идейное содержание, давать оценку поступкам героев.
Развивать воображение и критическое мышление учащихся.
Воспитывать чувство милосердия, готовности прийти на помощь, чувство доброты и мудростиГ. Х. Андерсен Великая сила искусства по сказке «Соловей»

0
углубить навыки анализа текста, раскрыть его идейно-художественное содержание; показать красоту живой природы, силу настоящего искусства; развивать познавательную самостоятельность, творческое воображение учащихся; формировать жизненные компетентности, воспитывать любовь к прекрасному.Г. Х. Андерсен Великая сила искусства по сказке «Соловей»

0
углубить навыки анализа текста, раскрыть его идейно-художественное содержание; показать красоту живой природы, силу настоящего искусства; развивать познавательную самостоятельность, творческое воображение учащихся; формировать жизненные компетентности, воспитывать любовь к прекрасному.Заняття з фізичного розвитку для дітей І молодшої групи "Ми малята мишенята"

0
Заняття з фізичного розвитку для дітей І молодшої групи. Заняття розраховане на категорію дітей віком 2-3 роки.Урок літературного читання: "Твори сучасних українських письменників.Саша Кочубей «Володарка лісу»"

0
Ознайомити учнів з творчістю Саші Кочубей; розповісти про Чорнобильську аварію та її наслідки; формувати вміння діалогічного мовлення в процесі відтворення тексту; виховувати любов до рідного краю. Сформувати вміння висловлювати рефлексивні та оцінні судження, здатність легко і швидко оперувати причинно-наслідковими відносинами, моделювати в межах певного завдання.Навчати працювати в парі, групі, колективі. Спряти засвоєнню духовно-моральних основ життя людини.Технологічна карта фрагменту уроку літературного читання. 4 клас

0
Ознайомити учнів з творчістю Саші Кочубей; розповісти про Чорнобильську аварію та її наслідки; формувати вміння діалогічного мовлення в процесі відтворення тексту; виховувати любов до рідного краю.РОЗРОБКА УРОКУ З ТЕМИ: «КОНТРОЛЬНИЙ ПЕРЕКАЗ РОЗПОВІДНОГО ТЕКСТУ З ЕЛЕМЕНТАМИ ОПИСУ МІСЦЕВОСТІ, ПАМ'ЯТОК ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ»

0
Метою уроку є поглиблення знань школярів про будову текстів, що містять опис місцевості, пам'яток історії та культури.
Продовження роботи над удосконаленням навичок переказу тексту сприятиме розвитку мислення та мови дітей, допоможе виховати в них уважне ставлення до слова.Аналіз образу-персонажа епічного твору: педагогічна технологія (методичні матеріали)

0
З удосконаленням професійної підготовки педагогічних кадрів у сучасних умовах розвитку нашого суспільства, модернізацією всієї системи освіти України, пов’язана робота, спрямована на удосконалення навчального процесу, пошук методів навчання, орієнтованих на формування творчої особистості майбутнього випускника, його умінь та навичок самостійно здобувати знання для свого особистого професійного, інтелектуального й культурного зростання, на оволодіння творчістю в умовах упровадження інноваційних освітніх технологій.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Статистика

  • Олена Хрол
  • Наталья Булат
  • Токарева Марина...
  • Бойко Людмила П...
  • [email protected]