Від партнерів


Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 3 гостя.
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Ми починаємо приймати заявки на друковані версії сертифікатів

Тепер цей напрямок буде розвиватися і ставати більш зручним для Вас metodportal.png
За Вашим проханням, ми починаємо друкувати сертифікати про розміщення матеріалів (публікації з файлами) на metodportal.net з печаткою та підписом. Також ми оновили бланк сертифікатів.Заробіток з Методпорталом

new-design-banner2.jpg
З листопаду 2013 року стартувала партнерська програма Методпорталу. Тепер ви можете заробляти викладаючи файли у своїх публікаціях.

Залишайтеся з нами та продовжуйте викладати матеріали.Про організацію навчально-виховного процесу учнів з розумовою відсталістю та затримкою психічного розвитку

Департаменти (управління) освіти і науки обласних та Київської міської
державних адміністрацій

Інститути післядипломної педагогічної освіти

Про організацію
навчально-виховного процесу учнів
з розумовою відсталістю та
затримкою психічного розвитку

Міністерство освіти і науки надсилає для використання в роботі методичні рекомендації про організацію навчально-виховного процесу учнів з розумовою відсталістю та затримкою психічного розвитку, що додаються.
Додаток: на _6___ арк.Про забезпечення безперешкодного доступу до навчальних закладів

Департаменти (управління) освіти і
науки обласних та Київської міської
державних адміністрацій

Про забезпечення безперешкодного
доступу до навчальних закладів

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання в роботі методичні рекомендації «Забезпечення безперешкодного доступу до навчальних закладів», що додаються.
Додаток: на 3 арк. в 1 примірнику.Конспект фронтального логопедического занятия в средней группе с использованием корректурных таблиц "Послание от осени"

0
Конспект фронтального итогового логопедического занятия в средней группе для детей с ОНР составлен с использованием корректурных таблиц Н.В.Гавриш. Использование корректурных таблиц в логопедической работе способствует поддержанию интереса детей на протяжении всего занятия, прочному усвоению знаний, а также решению множества коррекционно-речевых задач.Конспект комплексного логопедического занятия в старшей группе для детей с ОНР "С кем дружит зима?"

0
Конспект комплексного логопедического занятия в старшей группе для детей с ОНР построен в виде увлекательного путешествия. В ходе занятия в игровой форме решается целый ряд коррекционно-речевых задач, таких как: уточнить и активизировать словарный запас по теме "Зима", упражнять в словообразовании (подбор однокоренных слов, существительных в уменьшительно-ласкательном значении), в согласовании существительных с прилагательными в роде и числе, употреблении существительных в творительном падеже, развивать связную диалогическую и монологическую речь, речевое творчество.Конспект логопедического занятия в младшей группе "Путешествие в жаркие страны"

0
Конспект комплексного подгруппового занятия в младшей логопедической группе для детей с ОНР представлен в виде путешествия в жаркие страны. В ходе занятия с детьми младшего возраста в игровой форме активизируется словарь по теме "Животные жарких стран", развивается артикуляционная и мелкая моторика, а также автоматизируется изолированное произношение звука ш.Стенди для шкіл на різну тематику

0
Стенди для шкіл на різну тематику
Стенд "Правила безпечної роботи з комп'ютером":
Стенд "Безпека на дорозі"
Стенд "Права та обов'язки учнів"
Стенд "Права дитини"
Стенд "Вогонь - це небезпека"
Стенд "Гімнастика для очей"
Стенд "Служби порятунку"
Стенд "Номери телефонів екстренних служб"
Стенд "Безпека на дорозі"
Стенд "Правила поводження з вогнем"
Стенд "Охорона праці"
Стенд "Твої права"
ЗАВАНТАЖИТИЕлектронна природа хімічного зв’язку

0
Розробка уроку для 8 класу по темі " Електронна природа хімічного зв’язку. Електронегативність"Матеріали для першого уроку 2014-2015 навчального року. Україна - єдина країна. План-конспект для 8-9 класу

0
Матеріали для першого уроку 2014-2015 навчального року. Україна - єдина країна. План-конспект для 8-9 класу
Завантажити