Від партнерів


Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 60 гостей.

Користувачі на сайті

  • vovakalynchuk
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Ми починаємо приймати заявки на друковані версії сертифікатів

Тепер цей напрямок буде розвиватися і ставати більш зручним для Вас metodportal.png
За Вашим проханням, ми починаємо друкувати сертифікати про розміщення матеріалів (публікації з файлами) на metodportal.net з печаткою та підписом. Також ми оновили бланк сертифікатів.Заробіток з Методпорталом

new-design-banner2.jpg
З листопаду 2013 року стартувала партнерська програма Методпорталу. Тепер ви можете заробляти викладаючи файли у своїх публікаціях.

Залишайтеся з нами та продовжуйте викладати матеріали.Приголосні мають різний характер

0
Тема: Приголосні мають різний характер
Мета: Повторити відомості про приголосні звуки. Розвивати фонетичний слух, спостережливість, логічне мислення. Виховувати інтерес до мови.
Обладнання: картки зі словами, комп’ютерна програма «Сходинки до інформатики», підручники, зошити з друкованою основою.Лукаві «е» та «и»

0
Тема: Лукаві «е» та «и»
Мета: Повторити та закріпити знання про ненаголошені [е] та [и]. Розвивати фонетичний слух, спостережливість, логічне мислення. Виховувати інтерес до мови.
Обладнання: картки зі словами, комп’ютерна програма «Сходинки до інформатики», підручники, зошити з друкованою основою.Англія - країна, мову якої ми вивчаємо

0
Тема: Англія - країна, мову якої ми вивчаємо
Мета: Розширити знання учнів про Англію, традиції її мешканців. Розвивати спостережливість, логічне мислення. Виховувати інтерес до англійської мови, інформатики.
Обладнання: малюнки, комп’ютерна програма «Сходинки до інформатики», підручники, зошити з друкованою основою.З чого складається комп’ютер

0
Тема. З чого складається комп’ютер.
Мета. Ознайомлення учнів з складовими частинами комп’ютера, їх призначенням, формування навичок роботи з мишею; розвивати логічне й образне мислення, спостережливості; виховання культури навчальної праці при роботі з комп’ютером.
Обладнання: комп’ютери, проектор, презентація «Склади слово, речення», комп'ютерна програма «Сходинки до інформатики», зупинка «Лісова галявина», презентація на тему «Складові частини комп’ютера», мікрофон, роздатковий матеріал.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.Техніка безпеки при роботі з комп’ютером і правила поведінки у комп’ютерному класі

0
Тема. Техніка безпеки при роботі з комп’ютером і правила поведінки у комп’ютерному класі
Мета: Ознайомити дітей з правилами техніки безпеки у комп’ютерному кабінеті; узагальнити та систематизувати основні уміння і навички роботи з комп’ютером; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення; виховувати, працелюбність, охайність, зацікавленість до вивчення інформатики.
Обладнання: комп’ютерна презентація, ОС Windows, сигнальні картки, наклейки, програмне забезпечення «Сходинки до інформатики».
Тип уроку: закріплення вивченого матеріалуРозкроювання тканини. Виготовлення серветки з бахромою

0
Урок 31
Тема. Розкроювання тканини. Виготовлення серветки з бахромою
Мета: навчити учнів розкроювати тканину; виготовляти бахрому; розвивати мислення, пам’ять; виховувати любов і пошану до матерії.
Обладнання: демонстраційний матеріал — зразки серветок із бахромою; для індивідуального користування — тканина, шпильки, аркуш у клітинку, голка, ножиці, олівець; посібник І. М. Веремійчика «Трудове навчання».Оздоблення серветки ручним швом «уперед голку»

0
Урок 32
Тема. Оздоблення серветки ручним швом «уперед голку»
Мета: удосконалювати виконання шва «уперед голку»; навчити оздоблювати серветку; закріпити навички роботи з голкою; розвивати творчі здібності; виховувати акуратність, повагу до матері, українських народних традицій.
Обладнання: демонстраційний матеріал — серветки, оздоблені вишивкою, рушники; для індивідуального користування — серветки, що виготовлені на попередньому уроці, муліне, голка, ножиці.Вступ. Правила техніки безпеки. Організація робочого місця на уроці. Робота з природними матеріалами. Казкові герої з овочів та фруктів

0
Мета: ознайомити учнів з новим підручником; навчати правил безпечної роботи з інструментами та пристосуваннями; формувати навички роботи з природним матеріалом; розвивати фантазію, уяву, творчість; навички роботи з різним природним матеріалом; вдосконалювати вміння працювати за планом, виховувати відповідальність за доручену справу, охайність, поважне ставлення до праці, до людей труда.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Статистика

  • Комащук А.В.
  • Natalya55
  • Мирослава Гендес
  • Ганна Богдаш
  • Ольга Нуждина