Від партнерів


Хто онлайн

Зараз на сайті 1 користувач та 3 гостя.

Користувачі на сайті

  • Olga Gubskay
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Ми починаємо приймати заявки на друковані версії сертифікатів

Тепер цей напрямок буде розвиватися і ставати більш зручним для Вас metodportal.png
За Вашим проханням, ми починаємо друкувати сертифікати про розміщення матеріалів (публікації з файлами) на metodportal.net з печаткою та підписом. Також ми оновили бланк сертифікатів.Заробіток з Методпорталом

new-design-banner2.jpg
З листопаду 2013 року стартувала партнерська програма Методпорталу. Тепер ви можете заробляти викладаючи файли у своїх публікаціях.

Залишайтеся з нами та продовжуйте викладати матеріали.Урок цивільної оборони"Надзвичайні ситуації"

0
Цей урок допоможе учням засвоїти основні поняття з цивільного захисту, навчитися користуватися протигазами, врятувати потерпілих.
І все для того, щоб бути завжди готовими і правильно діяти в різних ситуаціях.Визволення Києва. Документальний фільм. Свято чи день пам'яті? Свідчення очевидців і учасників звільнення Києва та форсування Дніпра

0
Визволення Києва. Документальний фільм. Свято чи день пам'яті? Свідчення очевидців і учасників звільнення Києва та форсування ДніпраПрезентовано проект Концепції розвитку освіти до 2025 року

0
Міністерством освіти і науки презентовано проект Концепції розвитку освіти на період 2015-2025 років. Документ буде схвалений після процедури громадського обговорення.Еко-Акція "Пташина їдальня"

0
Виховний захід розроблено для дітей середнього шкільного віку, з метою підвищення рівня екологічної культури, розвитку дбайливого ставлення до природи, вміння спостерігати та аналізувати. Формування любові до природиІ.Карпенко-Карий — “великий обсерватор життя”, що був “одним із батьків новочасного українського театру” (І.Франко)

0
Мета: розглянути життєвий і творчий шлях письменника, багатогранність його літературної та театральної діяльності, драматургічне новаторство, жанрову різноманітність драматичних творів; розвивати дослідницькі вміння, навички роботи з додатковою літературою, поглиблювати навички виступу, володіння аудиторією; виховувати наполегливість, повагу до творчості справжніх митців української культури.УКРАЇНСЬКА ДРАМАТУРГІЯ І ТЕАТР 70—90-х pp. XIX ст.

0
Мета: зробити огляд розвитку української драматургії і театру від численних аматорських театральних гуртків до професійного “театру корифеїв”, створення професійного театру в Галичині; дослідити розвиток театральних труп М.Кропивницького та М.Старицького; розвивати вміння подавати творчий портрет провідних акторів; виховувати зацікавленість «корифеями» українського театру.конспект уроку для 2 класу " Знову в школу"

0
Пропоную розробку уроку англійської мови в другому класі для молодих вчителів.Презентація з теми "Тварини"

0
Презентація з теми "Animals" допоможе дітям засвоїти назви тварин та кольори.