Від партнерів


Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 5 користувачів та 77 гостей.

Користувачі на сайті

  • @orhideya@
  • silver3
  • Агнеса
  • Раскова Галина ...
  • natali_m
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Ми починаємо приймати заявки на друковані версії сертифікатів

Тепер цей напрямок буде розвиватися і ставати більш зручним для Вас metodportal.png
За Вашим проханням, ми починаємо друкувати сертифікати про розміщення матеріалів (публікації з файлами) на metodportal.net з печаткою та підписом. Також ми оновили бланк сертифікатів.Заробіток з Методпорталом

new-design-banner2.jpg
З листопаду 2013 року стартувала партнерська програма Методпорталу. Тепер ви можете заробляти викладаючи файли у своїх публікаціях.

Залишайтеся з нами та продовжуйте викладати матеріали.Урок № 14 ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. НАРОДНА ДУМА «САМІЙЛО КІШКА» (презентація)

Мета: поширити знання школярів про народні думи; ознайомити їх з твором «Самійло Кішка»; проаналізувати його; з’ясувати повчальне та виховне значення думи; розвивати навички виразного і осмисленого читання народних дум; вчити переказувати їх зміст; розвивати логічне мислення, увагу, спостережливість, вміння робити висновки; виховувати почуття любові до рідного краю, його культурних надбань, повагу до захисників Вітчизни; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.Урок № 14 ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. НАРОДНА ДУМА «САМІЙЛО КІШКА»

Мета: поширити знання школярів про народні думи; ознайомити їх з твором «Самійло Кішка»; проаналізувати його; з’ясувати повчальне та виховне значення думи; розвивати навички виразного і осмисленого читання народних дум; вчити переказувати їх зміст; розвивати логічне мислення, увагу, спостережливість, вміння робити висновки; виховувати почуття любові до рідного краю, його культурних надбань, повагу до захисників Вітчизни; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.Урок № 13 «БУРЯ НА ЧОРНОМУ МОРІ». СИМВОЛ ГРІХОПАДІННЯ І ПОРЯТУНКУ ЧЕРЕЗ УСВІДОМЛЕННЯ ПОКАЯННЯ (презентація)

Мета: ознайомити школярів з ідейно-художнім змістом програмового твору, звертаючи увагу на розуміння образу «бурі на морі», організувати дискусію навколо понять гріха і покаяння; розвивати вміння грамотно висловлювати власні думки, обґрунтувань і виважено мотивовувати свої погляди, узагальнювати і робити висновки; раціонально використовувати свій час; виховувати в учнів почуття поваги, любові до батьків, людини, доброту, чемність, відповідальність до дорученої справи.
Тип уроку: засвоєння нових знань і формування вмінь.Конспект заняття з англійської мови для дітей старшої групи

0
Конспект заняття з англійської мови для дітей старшої групи. Закріпити знання лексики з тем "Пори року", "Екзотичні тварини", "Рахунок до 10"Урок № 13 «БУРЯ НА ЧОРНОМУ МОРІ». СИМВОЛ ГРІХОПАДІННЯ І ПОРЯТУНКУ ЧЕРЕЗ УСВІДОМЛЕННЯ ПОКАЯННЯ

Мета: ознайомити школярів з ідейно-художнім змістом програмового твору, звертаючи увагу на розуміння образу «бурі на морі», організувати дискусію навколо понять гріха і покаяння; розвивати вміння грамотно висловлювати власні думки, обґрунтувань і виважено мотивовувати свої погляди, узагальнювати і робити висновки; раціонально використовувати свій час; виховувати в учнів почуття поваги, любові до батьків, людини, доброту, чемність, відповідальність до дорученої справи.
Тип уроку: засвоєння нових знань і формування вмінь.Урок № 12 «МАРУСЯ БОГУСЛАВКА». ОБРАЗ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛОНЯНКИ МАРУСІ (презетація)

Мета: продовжити опрацьовувати ідейний зміст народної думи «Маруся Богуславка», проаналізувати образ української полонянки Марусі, її сміливий, героїчний вчинок; розвивати навички аналізу художнього образу, культуру зв’язного мовлення, логічне мислення, пам’ять; вміння узагальнювати, робити висновки, формувати кругозір учнів; виховувати почуття любові до вітчизни — одної з найбільших людських чеснот, поваги до культурної спадщини рідного краю.Урок № 12 «МАРУСЯ БОГУСЛАВКА». ОБРАЗ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЛОНЯНКИ МАРУСІ

Мета: продовжити опрацьовувати ідейний зміст народної думи «Маруся Богуславка», проаналізувати образ української полонянки Марусі, її сміливий, героїчний вчинок; розвивати навички аналізу художнього образу, культуру зв’язного мовлення, логічне мислення, пам’ять; вміння узагальнювати, робити висновки, формувати кругозір учнів; виховувати почуття любові до вітчизни — одної з найбільших людських чеснот, поваги до культурної спадщини рідного краю.Урок № 11 «МАРУСЯ БОГУСЛАВКА». ПРОБЛЕМА ВИБОРУ ГЕРОЇНІ (презентація)

Мета: ознайомити школярів з ідейно-художнім змістом народної думи «Маруся Богуславка», визначити її тематику, особливості композиції та проблематику; розвивати культуру зв’язного мовлення, увагу, пам’ять, спостережливість, уміння грамотно висловлювати власні думки, почуття, спостереження і сприяти виробленню в учнів навичок виразного читання; виховувати почуття поваги, любові до народної творчості, історичного минулого нашого народу.