Хто онлайн

Зараз на сайті 4 користувача та 64 гостя.

Користувачі на сайті

  • gala92
  • Алла14
  • Olga Gubskay
  • klavdia7
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Ми починаємо приймати заявки на друковані версії сертифікатів

Тепер цей напрямок буде розвиватися і ставати більш зручним для Вас metodportal.png
За Вашим проханням, ми починаємо друкувати сертифікати про розміщення матеріалів (публікації з файлами) на metodportal.net з печаткою та підписом. Також ми оновили бланк сертифікатів.Заробіток з Методпорталом

new-design-banner2.jpg
З листопаду 2013 року стартувала партнерська програма Методпорталу. Тепер ви можете заробляти викладаючи файли у своїх публікаціях.

Залишайтеся з нами та продовжуйте викладати матеріали.Культура мовлення. Наносити й завдавати

0
Поради мовознавця щодо слововживання української мови для уникнення всякого засмічення й за дальше піднесення її культурного рівня.Культура мовлення. Де зберігати — на складі, в кладовій чи в коморі?

0
Поради мовознавця щодо слововживання української мови для уникнення всякого засмічення й за дальше піднесення її культурного рівня.Культура мовлення. Що саме робить каменяр?

Поради мовознавця щодо слововживання української мови для уникнення всякого засмічення й за дальше піднесення її культурного рівня.Презентація "Корисні копалини"

0
Презентація до уроків природознавства в початковій школі та уроків географії у середній школі. Розроблена на основі шкільних підручників з використанням різноманітних ілюстрацій.Навчання грамоти . Вивчення букв й та х.

0
Пропоную увазі вчителів матеріали для уроків навчання грамоти під час вивчення букв й та х.Турнир знатоков русского языка

Цели: повышать грамотность школьников; прививать интерес к предмету; развивать речь, внимание, мышление и память.Первый конкурс называется «Вопрос-ответ». Каждой команде поочередно предлагается вопрос, на который она должна дать ответ без обдумывания. Количество очков, заработанных в этом конкурсе, будет определяться количеством правильных ответов.Урок № 24 Урок узагальнення за темою «Багатства неживої природи»

Мета уроку: узагальнити знання про неживу природу, про повітря, воду, ґрунт; закріпити знання про їх значення для живої природи; виховувати бажання охороняти природу.
Очікувані результати: учні повинні розуміти поняття: вода, повітря, сонце, ґрунт; учні повинні називати, що отримують від них рослини, тварини і люди; учні повинні встановлювати зв’язки між живою і неживою природою; учні повинні виявляти бажання охороняти природу.Урок № 23 Поняття про ґрунт

Мета уроку: сформувати в учнів поняття про ґрунт; з’ясувати склад ґрунту, його основні властивості; розкрити значення ґрунту для рослин і тварин, людей; розкрити необхідність бережливого ставлення до ґрунту; виховувати дбайливе ставлення до природи; учити проводити досліди та спостереження.
Очікувані результати: учні повинні називати склад ґрунту, пояснювати його властивості, необхідність охорони ґрунтів; учні повинні розуміти значення ґрунту для життя рослин, тварин, людей.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Статистика

  • 9vklass
  • любов усенко
  • Анна--------
  • zaec237
  • василь Сталін