Від партнерів


Останні публікації

Хто онлайн

Зараз на сайті 0 користувачів та 44 гостя.
Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Ми починаємо приймати заявки на друковані версії сертифікатів

Тепер цей напрямок буде розвиватися і ставати більш зручним для Вас metodportal.png
За Вашим проханням, ми починаємо друкувати сертифікати про розміщення матеріалів (публікації з файлами) на metodportal.net з печаткою та підписом. Також ми оновили бланк сертифікатів.Заробіток з Методпорталом

new-design-banner2.jpg
З листопаду 2013 року стартувала партнерська програма Методпорталу. Тепер ви можете заробляти викладаючи файли у своїх публікаціях.

Залишайтеся з нами та продовжуйте викладати матеріали.Поурочні плани-конспекти з природознавства. 5 клас. Нова програма. Усі уроки. Текстовий формат. Усі уроки окремо

0
Поурочні плани-конспекти з природознавства. 5 клас. Нова програма. Усі уроки. Текстовий формат. Усі уроки окремоПоурочні плани-конспекти та робочі зошити з англійської мови 1-11 клас. Несвіт та Карпюк. Усі уроки

0
Поурочні плани-конспекти та робочі зошити з англійської мови 1-11 клас. Несвіт та Карпюк. Усі урокиПрактические задания Развитие речи. 1 класс Тема «СОСТАВ СЛОВА»

0
1. Прочитай слова, выдели корень:
Домик, лесник, грибок, хлебница, школьник.

2. Подбери однокоренные слова. Выдели корень:
Холод, чай, ветер, помощь, садик.Практические задания Развитие речи. 1 класс Тема «ЧАСТИ РЕЧИ».

0
1. Выпиши в два столбика слова: рабочий, пенал, лесник, карта, маляр, ученик, дерево, стул, директор, учительница, открытка.
1 (кто?) 2 (что?)Українське читання 4 клас Усна народна творчість Урок 1 Тема: Газета – наш добрий друг і мудрий порадник.

0
Мета: Розширювати уявлення учнів про дитячі періодичні видання; удосконалювати вміння орієнтуватися в дитячих газетах, пробуджувати бажання виписувати і читати газети; сприяти розвитку виразності і техніки читання; удосконалювати навички переказу прочитаного; сприяти розвитку читацьких інтересів учнів, мовленнєвої діяльності кожного учня.Українське читання 4 клас Усна народна творчість Урок 4 Тема: Із скарбниці казкарів світу. Казки всесвітньовідомого казкаря Г.К. Андерсена.

0
Мета: Збагатити знання учнів про датського письменника Г.К. Андерсена;
пробуджувати бажання читати твори письменника, вникати в суть прочитаного;
допомогти дітям усвідомити закономірність <автор - книга - жанр>. Сприяти
розвитку читацьких інтересів учнів.Нестандартні уроки з «Основи здоров’я» 1-2 клас ТЕМА: Сам удома. Як поводитись з незнайомцем

0
МЕТА: розглянути небезпечні ситуації, що можуть виникнути при спілкуванні із незнайомою людиною, і визначити можливі дії у таких ситуаціях; формувати навички безпечного поводженняУкраїнське читання 4 клас Усна народна творчість Урок 2 Тема: Сторінками дитячих журналів.

0
Мета: Розширити уявлення дітей про періодичні видання, їх відмінні особливості від інших друкованих видань. Практично ознайомити учнів з поняттями: "число журналу" ("номер"), "рік видання", "примірник", "комплект": ("підшивка"), "періодичні видання", "рубрика". Формувати інтерес до читання журналів та вміння користуватися різноманітними джерелами інформації. Виховувати бажання самостійно розширювати обсяг знань.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Статистика

  • Юлія Нізієнко
  • Василенко Світл...
  • Галина-Олександрівна
  • den_s
  • Ремез Марина Ле...