Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


O. Karpuk English 1. Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів


Підручник для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. - Тернопіль: Видавництво "Астон", 2012. - 104с.: іл. ISBN 978-966-308-436-7

Пароль до архіву: English1

http://depositfiles.com/files/ywo7meosh :179Mb

Автор: 

Карпюк О.Д.

skazhit, byd laska, a w4o za kod treba yvestu pislja rozpakyvannja arxivy????aaa, vzhe rozibralasja - djakyjy!!!

я не могу скачать, подскажите, как вы это сделали?

Скажите, какой код нужно ввести.

Написав же, щей видылив...
Пароль до архіву: English1

Огромное спасибо за пароль и за учебник. Всё получилось. ))))

Хто-небудь , викладіть будь ласка мультимедійний додаток, аудіододаток, робочий рошит до англійської мови карпюк 1 клас. Бо у продажі не можна знайти

А аудіододатка до цього підручника часом не маєте? Багато хто був би Вам вдячний за нього!!!

Постараюсь викласти сьогодні вночі.

Ви обіцяли аудіододаток ):

Так, так! Саме займаюсь оформленням теми. Вибачте за запізнення...

Ось тема з аудіододатком http://metodportal.net/node/10004

Дуже-дуже щиро Вам дякую!!! Усе получилось. Ви - чарівник, бо виконуєте бажання. Єдине питання - чому в архіві два однакових диска?

Користуйтесь наздоров'я! То не два диски, 1 файл яєвляється саме копією диска, а ніший (маленький) службовою інформацією про можливий захист диску, та як цей захист емулювати.

А якщо я хочу записати на диск, для прослуховування на магнітофоні, то який з них треба скопіювати? Чи треба два? На комп'ютері все відкривається, але у школі ми користуємося магнітофоном. І що таке "емулювати"? Дякую.

Саме ці файли записувати на диск не потрібно (бо не буде грати на магнітофоні) потрібно записати їх вміст. Як це зробити з програмою Alcohol 120% добре написано тут http://rabotaetvse.ru/faq-program/20-kak-zapisat-obraz-windows-7-na-disk...

Якщо ви користуетесь Daemon tools то потрібно клацнути правою кнопкою на його значку, быля годинника, та вибрати там "Записать образ на диск" і вказати цей файл.

Взагалі, в програмах котрі дозволяють відкрити образи дисків, для того щоб записати вміст цих образів, потрібно шукати словосполучення "записать образ" :)

"Емуляція - це так би мовити обдурювання компьютера. Ви вказуэте йому що в вас э справжный диск і "скормлюєте" йому лише образ диска котрий являється звичайним файлом.

Дякую за роз'яснення.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід