Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Відкритий урок з німецької мови

1

Урок у 6 - А класі з використанням ІКТ за темою: «Після школи. Вільний час»

Автор: учитель німецької мови Стольнікова В.С., НВК№16, м. Мелітополь

Актуальність: учні 6 класу, під час вивчення теми: «Вільний час» отримують інформацію про дітей Німеччини, щодо використання ними вільного часу. Але, нажаль, діти які навчаються в одному класі не знають захоплення один одного. Інші взагалі не знають як можна проводити свій вільний час. Тому, я застосувала метод проектів та провела урок у незвичайному русі.

Навчальні предмети: німецька мова
Учасники: учні 6- А класу
Цілі:

• навчити учнів розуміти на слух та вживати в мовленні на рівні фрази ЛО для розмови про вільний час; тренувати учнів в усному та писемному мовленні в межах теми, що вивчається ;навчити співпраці, привчити працювати однією командою, ділитись успіхами, радістю.
• Розвивати мовну здогадку та довготривалу пам'ять, творчі здібності учнів, розвивати культуру спілкування в ситуаціях, вміння робити висновки та узагальнення, вміння планувати свою діяльність.
• Виховувати любов до німецької мови, повагу один до одного, пізнавальний інтерес до вивчення німецької мови, культуру спілкування.

Очікуванні результати: оволодіння ЛО та вживання їх у мовленні, створення реклами - презентації проведення свого вільного часу, обговорення результатів діяльності у групах, аналіз роботи та самоаналіз.

Автор: 

Вчитель німецької мови Стольнікова Вікторія Сергіівна , Навчально-виховний комплекс № 16

Надзвичайно цікава розробка уроку!!!Братиму з вас приклад;)

Отримати сертифікат

Користувацький вхід