Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Оптимістичний образ Суботика, його віра в силу думки й фантазії.

0
Це другий урок за творчістю Пауля Маара. На ньому учні характеризують образ головного героя Суботика, його вчинки, ставлення інших персонажів твору; формують вміння розрізняти поняття «персонаж» і «герой», навички аналізу літературного твору та образу. До уроку подана презентація.Презентація до уроку за темою: "Пауль Маар "Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу". Яскравість художнього світу твору."

0
Презентація до уроку за темою: "Пауль Маар "Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу". Яскравість художнього світу твору." На цьому уроці учні коротко ознайомлюються з особистістю та творчістю відомого німецького письменника Пауля Маара та повістю «Машина для здійснення бажань або Суботик повертається в суботу»; розкривають особливості сюжету та яскравість художнього світу твору «Машина для здійснення бажань або Суботик повертається в суботу»; формують навички аналізу літературного твору.Пауль Маар "Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу". Яскравість художнього світу твору.

0
Це розробка уроку до розділу "Сучасна література", до теми "Пауль Маар "Машина для здійснення бажань, або Суботик поветається в суботу". Під час проведення уроку використано різні форми та методи роботи: ігри, випереджувальні дослідницько-пошукові завдання, творчі завдання тощо.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво