Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Відеоматеріал. Володимир Івасюк. Життя моє - обірвана струна..

0


Випущено: Україна
Рік виходу: 2007
Режисер: Сергій Сотниченко

Про фільм:
Зйомки проходили в Кіцмані, Вижниці, Чернівцях, Львові, окремі інтерв’ю записані в Києві. Перші кадри для фільму зроблені в Кіцмані 23 жовтня 2006 року. Наступного дня знімальна група поїхала до Вижниці, а третього дня були зйомки в музеї та в місті Чернівці.

У фільмі взяли участь Оксана Івасюк та Віктор Павлюк, Галина Івасюк-Криса та Любомир Криса, брат Анатолій Івасюк, Володимир Вознюк, Мирослав Лазарук, Богдан Стельмах, Юрій Рибчинський, Олександр Злотник, Василь Стріхович, Олена Кузнєцова, Василь Селезінка, Мирослава Єжеленко, Зоя Маслова, Кирило Стеценко, Левко Дутківський, Олександр Зелінський, Наталя Братунь, Роман Кудлик, Марія Соколовська, Любов Козак, Аркадій Казимірський.

У фільмі використано відеоматеріали Державного кіноархіву ім. Г. С. Пшеничного, родинного архіву сім’ї Івасюків, кіностудії «Укртелефільм», Чернівецької та Львівської ОДТРК, використано фрагменти фільмів «Червона рута» та «Відлуння його життя» режисера Романа Олексіва. Фотографії надані Меморіальним музеєм Володимира Івасюка. У фільмі використано музику Василя Попадюка, Мирона Блощичака, Євгена Станковича, Джона Кейджа, ансамблю «Гудацька Тайстра» та звучать пісні Володимира Івасюка.

Тривалість: 00:57:20

Якість: DVDRip
Формат: AVI
Відео: XviD, 720x544, 25 fps, 1588 kbps
Аудіо: MPEG Audio Layer 3, 48 kHz, 2 ch, 105 kbps
Розмір: 699 МіБ

http://letitbit.net/download/4168.b4f723c788f575c3e178c34b4/Volodimir___vasyuk._...

Отримати сертифікат

Користувацький вхід