Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Російська мова

Поділіться, будь ласка, календарними планами з російської мови для україномовних шкіл, 1 год на тиждень 5 і 8 класи. Дякую!

Шановні дописувачі і засновники сайту! Не дивлячись на досить негативне ставлення до російської мови як загальноосвітнього предмета, він все-таки існує. Цікаво, чому ж такий потужний учительський сайт його повністю ігнорує? Цього предмета навіть немає в переліку. Хотілося б спілкуватися з колегами і ділитися напрацювааннями так, як це роблять вчителі інших дисциплін. Була б дуже вдячна.

Категорія «Російська мова» на Методичному порталі є. Знаходиться там, де і має бути - поряд з іншими іноземними мовами.

Щиро дякую за підказку.

Согласна! Это свидетельствует лишь о том, что все этот предмет просто не считают важным. У кого-то вообще он не изучается, у кого-то 0,5 часов.
А о чём вы хотели поговорить? У меня 2 часа в неделю. Есть наработки.

К сожалению, у меня только 1 час в неделю, поэтому ни календарное, ни поурочное планирование не может быть идентичным по умолчанию. А поговорить всегда найдется о чем: это и конспекты уроков, и презентации, и тесты. Ведь в работе каждого творческого учителя есть свою изюминка.

Прежде всего, проведение урока. Я на каждом уроке провожу чтение, письмо и диалог. А вы? Правила стараюсь давать практически...

Отримати сертифікат

Користувацький вхід