Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Як ви оцінюєте нашу партнерську програму?

гарна можливість заробити
31% (11 голосів)
заробити можна, але це занадто тяжко
6% (2 голоса)
ФО мені приносить більше грошей
0% (0 голосів)
Не розумію про що йде мова
64% (23 голоса)
Загальна кількість голосів: 36

Про що мова?

Пан Сергій вкрав чужий матеріал і опублікував його під авторством якогось Ткач В.В. і самодовільно не відповідає на мої зауваження.

На мою думку - дурдом!
Це було б дієво, якби існував попередній перегляд матеріалів. А так - орієнтуєшся по назві. Гарна назва та авторський опис матеріалу - і скачуєш. Скачав, проглянув - і видалив.
Якщо говорити про рейтинг, то справжнім рейтингом є плюсик тих, хто скачав і оцінив матеріал. Хоч і тут велику роль відіграє категорія матеріалу: предмети українська мова, іноземна, математика,виховна робота матимуть більші скачування і більший рейтинг, бо вчителів цих предметів більше. А предмети естетичного циклу, етики, трудового навчання відставатимуть, бо предметників менше.
Вже зараз методпортал засмічений матеріалами тих, хто заробляє на файлообмінниках. Адже там більшість - сміття, матеріали з інших інтернет-ресурсів. А зараз добавляться ще бажаючі заробити сміховинну суму (адже десятка кращих з кількох тисяч зареєстрованих користувачів і 100$ на десятку - це курам на сміх).

Будь ласка, вкажіть номери Webmoney гаманців у своєму профілі. Пройшов місяць після старту партнерської програми і ми бажаємо переказати грощі людям яки зайняли перші 10 позицій у рейтингу.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід