Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Переказ "Запорозька родина" Прийменник. 3курс - 11 клас

3

Презентація містить відеокліпи до тексту переказу "Запорозька родина", а також матеріал на повторення теми "Прийменник"

Автор: 

Викладач української мови і літератури ДПТНЗ "ЧВПУ" м. Чернігова

Ваша презентація не містить основних елементів: аудіо та відеофайли не будуть працювати. Для уникнення цього необхідно зберігати файл як демонстрацію.

Презентація, збережена як демонстрація має великий мінус - стає НЕПРИДАТНОЮ до редагування.

Це, можливо, добре для вивіреного, відредагованого до найменших дрібниць комерційного продукту, над яким працювали рецензенти, редактори, коректори, дизайнери, коли «...ні додати, ні відняти».

Це погано для вчительських робочих матеріалів, над якими будуть працювати Ваші колеги, адаптуючи на свій розсуд під свої потреби, або просто виправляючи друкарські помилки.

Данилович уже озвучив рецепт вирішення проблеми:
«...при збереженні презентації в меню «Файл» - «Опубликовать» виберіть опцію «Подготовить для компакт-диска». При цьому створюється папка, куди поміщається все.»

До речі, наприклад, він переклав кілька російськомовних презентацій з географії українською, і не зміг би цього зробити, якби автори зберігали презентацію як демонстрацію.

Демонстрація запросто редагується: запускається Power Point, обираєте Файл-відкрити, обираєте деострацію і редагуєте все, що бажаєте. Все одно це краще, ніж презентація, яку ніяк взагалі не можна використати. Спробуйте!!!!

БУДЬ ЛАСКА - ПОЧЕКАЙТЕ ТРОШКИ, Я ВСЕ ВЫПРАВЛЮ. И КЛІПИ, ЩО СТВОРЕНІ УЧНЯМИ В МЕЖАХ ПРОЕКТУ І МУЗИКУ - ВСЕ ДОДАМ.

elise, дякую за науку. Ви праві, а я помилявся. Демонстрації дійсно можна відкривати в режимі редагування, як Ви і описали.
Хоча варіант Даниловича більш очевидний, а тому прийнятніший.
90% користувачів використовують тільки один спосіб відкрити файл - подвійний клік мишкою.

Підкажіть, будь ласка -я не можу відправити кліпи до презентації, бо вони завеликі. Що можна зробити в такому випадку. Дякую

Перегляньте тут http://us.ua/526454/

Щоб зробити демонстрацію доступною для редагування іноді, не знаю чому, допомагає просто перейменувати файл, змінивши розширення на .ppt. Спосіб спрацьовує не завжди. Комп видає попередження, тому варто експерементувати з копією файлу

Я в розпачі - і змінила розширення і зменшила кліпи - не завантажуються і все тут. І в архів не можу відправити

Як варіант, можете додати відео на слайд не через Вставка - відео, а як гіперпосилання на відео, тільки перед цим створіть папку, в яку зберіть всі відео- та аудіофайли. Але тоді треба буде створити архів з усієї папки і саме його завантажувати на сайт. Успіхів Вам!

Отримати сертифікат

Користувацький вхід