Від партнерів

Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Конспект заняття з англійської мови на тему «Частини тіла та обличчя»

0
Конспект підсумкового заняття з англійської мови «Частини тіла та обличчя»
В групі 6-го року життя

Мета заняття: залучення дітей до іншомовно-мовленнєвої діяльності.

Завдання:
повторити і закріпити лексику по темам: «Частини тіла» та «Частини обличчя»This is my House (Smart Junior 1. Матеріали до уроку дистанційного навчання)

0
Матеріали для проведення онлайн-уроку у 1-му класі під час вивчення теми "My House" за підручником Smart Junior 1 (Module 8a)Hot card pantomime "I have got..."

0
Гра на закріплення граматичної конструкції I have got ... під час вивчення теми What's the matter? за підручником Smart Junior 4Ice breaker activity "Who likes...? (Smart Junior 1. Food)

0
Гра на відпрацювання граматичної конструкції I like... під час вивчення теми "Їжа" у 1-ому класіO'Henry "The Last Leaf"

0
Урок-презентація присвячена творчості американського письменника,визнаного майстра коротких новел О.Генрі. "Останній листок" - одна з найкращих новел у світовій літературі, присвячена темі відданості людини іншій людині, любові до ближнього. Матеріали можуть бути використані для позакласної роботи з предмету.THE BASIC CRITERIA OF POETICAL TRANSLATION

0
Дана робота присвячена проблемам поетичного перекладу. В основній частині даної наукової роботи досліджено основні критерії та тенденції поетичного перекладу, розглянуто національне забарвлення мови Роберта Бернса як одного з найяскравіших представників Шотландії, подана характеристика найвидатніших спроб перекладів віршів Р.Бернса українською мовою, а також створено власні спроби перекладу віршів поета українською мовою.Конспект уроку з теми "Види подорожей. Ступені порівняння прикметників."

0
Конспект уроку з теми "Види подорожей. Ступені порівняння прикметників." з англійської мови для 6 класу до підручника А.Несвіт. Подана розробка уроку містить цікаві завдання, які допоможуть учителю перевірити засвоєний раніше матеріал.Їжа. Злічувані та незлічувані іменники

0
Розробка уроку (конспект уроку та презентація) з теми "Види подорожей. Ступені порівняння прикметників." з англійської мови для 5 класу до підручника А.Несвіт. Подана розробка уроку містить цікаві завдання, які допоможуть учителю перевірити засвоєний раніше матеріал.Урок "English is Fun, English is Easy"

0
Метою активізувати та закріпити лексико-граматичний матеріал, удосконалити навички аудіювання, усного мовлення, вчити реагувати невербально на запитання,які вимагають простих відповідей у доступній ігровій формі, зацікавити учнів вивченням англійської мови.План-конспект уроку у 8 класі "Buy It!"

0
Мета:
-формувати зання учнів з теми «Покупки»;
-розвивати навички аудіювання, читання, говоріня та письма;
-розвивати мовну здогадку учнів та інтерес до вивчення іоземної мови за допомогою інтерактивних методів навчання;
-виховуватипочуття відповідальності за доручену справу.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: ноутбук, мультимедійна дошка, презентація, роздатковий метріал, предмети для role-play.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво