Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Чи хтось використовував Тести з української мови та літератури Лазарчук Л.Ю.

Шановні колеги! Побачила у книгарні посібники Лазарчук Л.Ю. - тести з української мови та літератури. Чи хтось ними користувався? які враження?
На жаль,в наш час з’явилося безліч посібників, які мають безліч недоліків та грубих помилок. Зокрема, в одній школі закупили посібник Марченко, в якому майже на кожній сторінці фактичні помилки, як-от: де - це займенник тощо. І як діти повинні готуватися до тестування?
Саме тому вирішила звернутися за порадою до колег.

Доброго дня! Особисто користуюсь Лазарчуком Л.Ю. . так, там є помилки, але ж ви продивіться тексти, перш ніж дітям дати завдання. Що подобається? Завдання не складні, І те, що за однією темою скомпоновані завдання( тести). А помилки є, не буду заперечувати.

Від помилок не застрахований ніхто. Їх може допустити автор, у якого "замилилося" око від численних перечитувань тексту, редактори, верстальщики, які готували книгу до друку.
Якщо бажаєте, щоб помилок було менше у наступному виданні - напишіть автору або у видавництво свої зауваження. Я Вас запевняю - Вам будуть дуже вдячні.

Мої учні користуютья посібником Лазарчука уже третій рік. Дійсно, фактичних помилок там є дуже багато(особливо у збірнику відповідей), проте кращого практичного матеріалу для підготовки до ЗНО поки що ми не маємо.

найкраще - це системне повторення всьго курсу з використанням тестів з якими працювали . А ще книга Баран,де є тести , відповідно до ЗНО

Не знайомий з посібником, який обговорюється, але якщо мова про підготовку до ЗНО, то можливо, найкраще - готуватися за реальними тестами минулих років? Дякуючи відкритій політиці Центру оцінювання, усі ці тести разом з відповідями - у вільному доступі.

Уже кілька років використвую книгу Баран, вона допомогла мені підготувати до ЗНО російськомовну дівчинку, та отримала 168 балів у минулому році. Про посібник Лазарчука не чула

Доброго дня ! Уже четвертий рік поспіль користуюся посібником Лазарчук Л.Ю. "Готуємось до іспиту з української мови". Погоджуюся, що там багато помилок, але все-таки 6000 тестів,які викладені за розділами, дають змогу ретельно повторити матеріал.Цьогоріч купила ще й частину 2 "Україн.л-ра" цього ж автора.Як на мене, завдань за творчістю деяких письменників замало або вони дуже легкі.Рекомендую,коли вже повторите весь матеріал,використати такі збірники тестів: О.Д.Марченко"ЗНО.Укр.мова і літ.Тренув.вправи", В.Ф.Жовтобрюх, В.В.Паращич "Укр.мова та літ. Типові тестові завдання",О.М.Авраменко "Укр.мова та літ.Збірник завдань у тестовій формі.Частина 2".У всіх цих збірниках уже йде мова й літ. разом.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід