Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Віртуальна фізична лабораторія, 7 клас

Назва: Віртуальна фізична лабораторія, 7 клас
Рік: 2008
Розробник і видавник: ПП «Контур плюс»
Серія: Педагогічний програмний засіб
Розмір: 145 мб

Педагогічний програмний засіб «Віртуальна фізична лабораторія. Фізика, 7 клас» розроблений відповідно до навчальної програми з фізики для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
Мультимедійний посібник орієнтований на сучасні форми навчання із забезпеченням сумісності з традиційними методами та прийомами навчання в повній відповідності з документами, що регламентують зміст освіти.

Увесь курс складається з 12 лабораторних робіт і 22 демонстрацій.
Курс розкриває конкретні теми згідно навчальної програми та містить засоби для їх пояснення: малюнки, світлини, анімаційні фільми, теоретичне обґрунтування віртуальних дослідів, дикторський супровід, аудіо- та відео фрагменти тощо. Для перевірки знань передбачені контрольні запитання, завдання.

http://rozumniki.net/catalog/products/fizyka/fizyka-7-kl/

Автор: 

ПП «Контур плюс»

Вибачте, але вже є така ж сама новина і я її автор. Розшукується 8 та 9 кл.

Вибачте, я не побачила. І це диск не Нової школи.
Ось ця Ваша публікація 7-9 клас. У мене така є. Там вказані класи є.

Можливо, але на сайті нова школа він є.В мене також є 8 кл. але він "з захистом". Якщо хтось би допоміг вилікувати, я би поділився. Такої публікації крім моєї я більше не знайшов.Є ППЗ, а це віртуальна фізична лабораторія(у Вас є ще один нік? буду знати).Покажіть де.Доречі важко знайти.

Я не зрозуміла. Так от це ВІРТУАЛЬНА ФІЗИЧНА ЛАБОРАТОРІЯ 7-9 КЛАС. Вона "важить" майже 600 мб. Може "Нова школа" просто їх розбила на 3 диски?

у мене є всі диски фізики від "Квазар-мікро"(стара програма).І я їх використовую у навчальному процесі.Скажу наступне: "Нова школа" випускає диски за новою програмою, а все інше - це стара програма (щодо фізики).

Ось цей диск 2008 року. Як він може бути за новою програмою?

Цей диск і всі диски від "контур плюс" та "Нової школи" - нова програма, а "квазар-мікро" - стара програма. Це я вам як вчитель фізики кажу. Згадайте коли був перехід на нову програму

Отримати сертифікат

Користувацький вхід