Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Інтегрований урок - вікторина з читання і української мови М.Хоросницька «Звідки в міста назва Львів»

0

М.Хоросницька «Звідки в міста назва - Львів»

узагальнюючий урок з теми «Прикметник»
Мета : ознайомити учнів з історичним минулим нашого народу,походженням назви міста Львова, сприяти свідомому розумінню тексту; вдосконалювати навички виразного, усвідомленого читання; розвивати вміння самостійно аналізувати , робити висновки ;розвивати інтерес до вивчення мови ; виховувати інтерес до вивчення історії своєї країни; вміння співпрацювати у групі.
Обладнання : таблиці для читання , картки – блискавки, ілюстрації.Дрогобич - єдине місце на землі. Бруно Шульц. Літературний вечір, присвячений його творчості.

1
Розробка літературного вечора допоможе учителю сформувати інтерес до творчих доробків Бруно Шульца та до його неординарної особистості. Використання презентації та відеоматеріалів надасть можливість учителю зацікавити учнів даним матеріалом та спонукати до індивідуальної творчості.
Дана робота забезпечує швидке засвоєння отриманої інформації, стимулює творчу уяву, пошукову активність, бажання більш глибоко та досконало знати культурну спадщину рідного краю.Завдання для міської, районної олімпіади з української мови та літератури

Завдання для міської, районної олімпіади з української мови та літератури
10 клас (2011-2012 н.р.)

Українська мова

I. Запишіть речення, розставивши пропущені розділові знаки. Побудуйте його структурну схему. Зробіть повний синтаксичний розбір (підкресліть члени речення, надпишіть над ними частини мови, дайте характеристику всій конструкції та її компонентам як простим реченням).
Сумно і смутно людині коли обертаючись до найдорожчих джерел дитинства та юності нічого не бачить вона доброго небуденного.
10 б.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво