Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


інтелектуальна гра "Полечудес"

1
Інтелектуальна гра «Поле чудес» для учнів початкових класів. (за казками В.Сухомлинського)
Анотація:
Дана інтелектуальна гра є одним з видів позакласного нетрадиційного заходу, який допомагає учням розширити свої знання про творчість видатного педагога, формувати самоосвітню компетентність учнів, розвивати творчі здібності школярів та виховувати шанобливе ставлення до літературної спадщини видатного педагога.План-конспект уроку "Вимова і написання слів із дзвінкими і глухими приголосними звуками. Вимова і написання слів із буквосполученням «хв».

0
Вимова і написання слів із дзвінкими і глухими приголосними звуками. Вимова і написання слів із буквосполученням «хв». За підручником Захарійчук М.Д.Людина починається з добра

0
Урок позакласного читання проведений у 3 класі за творами В.О.СухомлинськогоДодаткові завдання з читання на основі творів В. О. Сухомлинського

0
Оповідання та казки В.О.Сухомлинського вводять школяра в світ пізнання навколишньої дійсності, допомагають оволодівати знаннями, пробуджують розумові здібності і утверджують гуманні почуття, виховують громадянську свідомість, віру в добро, любов до Вітчизни.
Рекомендовано використовувати на уроках рідної мови, позакласного читання, громадянської освіти.Проект "Як бджола стала золотою"

0
Колективний проект "Як бджола стала золотою" з навчання грамоти за творами В.О. СухомлинськогоКниги і розвиток дитини

0
З досвіду роботи школи, опорної з вивчення і впровадження педагогічних ідей В.О.Сухомлинського: книга і духовність дитини, її розвиток.Резерви підвищення ефективності уроків курсу "Я і Україна"(природознавство) в початковій школі.

0
Пропонуємо ознайомитись із шляхами підвищення ефективності засвоєння природничого матеріалу курсу "Я і Україна" учнями початкової школи.Розробка уроку

0
Робота представляє можливості використання методу проектів з метою формування соціокультурної компетенції в учнів на уроках основ здоров’я в початкових класів. Автор пропонує три проекти різні за змістом та формою, які відповідають темам „Емоції”, „Харчування і здоров’я” та „Вода має бути чистою”. Робота може використовуватися вчителями початкових класів у практичній діяльностіКраса душі – доброта (виховання людяності як базової якості особистості дошкільника)

0
Матеріал розкриває пріоритетне значення розвитку дошкільника як особистості, зокрема його соціально-моральної складової як основної, мету виховання у дітей соціально-моральної поведінки. Розкрито етапи роботи з дітьми старшого дошкільного віку, щодо формування духовних цінностей, особистісно орієнтованого підходу до виховання гуманістичних почуттів. Подані конспекти занять з даної теми.Урок - міркування " Добро - це значить.."

1
Цей урок проведений у 3 класі з циклу уроків Я І Україна. Громадянська освіта. Він базується на основах Гуманної педагогіки.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...