Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок-подорож. Стежками Малишкових пісень

0
Цікавий матеріал за життєвим і творчим шляхом письменника. Для учнів середньої та старшої школи.Андрій Малишко. Презентація

0
Для учнів середньої та старшої школи, всіх шанувальників рідного слова.«Коли я йшов у люди на світанку…» (Андрій Малишко)

1
Позакласний захід з української літератури, присвячений творчості Малишка.У сценарії показано любов поета до рідної матері, до матінки-природи та до України-неньки.Літературно-музична композиція, присвячена 100-річчю від дня народження Андрія Малишка «І на тім рушничкові…»

1
У представленому сценарії подано основні віхи життя та творчості Андрія Малишка. Матеріал доповнено презентацією, відео- та аудіозаписами. Можна використовувати під час вивчення теми в 11 класі.Стежками життя Андрія Малишка

1
Методична розробка заняття за життям і творчістю А.Малишка з використанням інтерактивних і мультимедійних технологійжиттєвий і творчий шлях А.Малишка «Пісня про рушник»;

0
Інтегрований урок з української літератури та трудового навчання за творчістю А.Малишка "Пісня про рушник"інтегрований урок

1
Інтегрований урок як вид нестандартної форми навчання.
Інтегрований урок української мови й літератури в 7 класі
Тема. Прийменник як службова частина мови. Прийменник як засіб зв’язку в словосполученні. А. Малишко «Стежина», «Вогник». Патріотичні почуття, найвищі духовні цінності в поезіяхЛітературно - музична композиція "Стежками Малишкових пісень"

0
Літературно - музична композиція охоплює відомості із біографії Андрія Малишка,його творчого шляху. Редомендовані для виконання пісні на слова Андрія Малишка.Літературно - музична композиція "Стежками Малишкових пісень"

2
Літературно - музична композиція охоплює відомості із біографії Андрія Малишка,його творчого шляху. Редомендовані для виконання пісні на слова Андрія Малишка.Літературно - музична композиція з дня народження Андрія Малишка. "Життєвими та творчими стежинами неперевершеного поета - пісняра Андрія Малишка"

1
Матеріали літературно-музичної композиції допоможуть учням ширше познайомитися з основними віхами життя і творчості письменника Андрія Малишка.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво