Від партнерів
Змістова лінія “Просторові відношення. Геометричні фігури” червоною ниткою проходить крізь різні теми курсу математики у початковій школі. І це не випадково.
Подивіться уважно: все навколо — геометрія! Сучасні будинки і мости, автомобілі і літаки, дизайн квартир і побутові прилади, навіть рекламні ролики… Тому розуміння властивостей геометричних фігур сьогодні потрібне різним фахівцям: конструкторам і дизайнерам, вченим і технологам та багатьом іншим.
Тож здійсніть разом з дітьми захопливу подорож до країни Геометрії!
Навчитися виконувати завдання можна тільки у процесі їх розв'язування. А якщо таку діяльність на уроці перетворити у захопливу пригоду, то бажання навчитися розв'язувати задачі виникне у кожного учня.
Подаємо приклад уроку, на якому розв'язування виразів і сюжетних задач проходить у формі пригоди, що відбувається у форті Буаяр: сміливці швидко піднімаються математичним трапом, повторюючи склад чисел, пробираються крізь ґрати, виконуючи обчислення, стають пасажирами яхти, називаючи геометричні фігури.
Тож пригоди починаються!
У першокласників переважають мимовільні психічні процеси й наочно-образне мислення, тому їм важко опановувати навчальний матеріал, який не викликає інтересу. Щоб підвищити стійкість уваги учнів та тривалість запам’ятовування, варто надати уроку емоційного забарвлення, ввести цікавий сюжет, наповнити його ігровими прийомами.