Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Конспект заняття з логіко – математичного розвитку для дітей старшої групи « Чіполіно і його друзі »

Мета: продовжувати вчити складати та розв’язувати задачі за сюжетом; формувати уміння дітей в перебудові геометричних фігур (з квадрата — трикутники, з квадрата — прямокутники ) за допомогою ножиць, лічильних паличок; вправляти у визначенні суміжних чисел ; закріплювати вміння визначати час за годинником; розвивати логічне мислення, уважність, зорову пам'ять, вміння застосовувати свої знання на практиці; виховувати бажання допомагати один одному.
Матеріал.
Демонстративний: слайд презентація , конверт з цифрами та знаками, скринька з іграшками для складання задачі.Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 2.

0
Урок створений для розвитку вмінь розв’язувати задачі і приклади із застосуванням таблиці множення числа 2, закріплювати вміння виконувати обчислення в межах 100. Для розвитку обчислювальних навичок, логічного мислення, вихованні любові до математики, вміння працювати в парі,вболівати за результати своєї роботи.Тест "Повторення. Геометричні фігури" 3 клас

0

Мультимедійна презентація з математики "Геометричні фігури" +лічба.
5 слайдів, по 2 питання на кожному (для двох варіантів)..4 варіанта відповіді.Подорож до країни Геометрії; подорож до родини Куба

0
Стаття з журналу "Учитель початкової школи" №2, 2014

Змістова лінія “Просторові відношення. Геометричні фігури” червоною ниткою проходить крізь різні теми курсу математики у початковій школі. І це не випадково.
Подивіться уважно: все навколо — геометрія! Сучасні будинки і мости, автомобілі і літаки, дизайн квартир і побутові прилади, навіть рекламні ролики… Тому розуміння властивостей геометричних фігур сьогодні потрібне різним фахівцям: конструкторам і дизайнерам, вченим і технологам та багатьом іншим.
Тож здійсніть разом з дітьми захопливу подорож до країни Геометрії!Ключі від форту Буаяр

0
Стаття з журналу "Учитель початкової школи" №1, 2014

Навчитися виконувати завдання можна тільки у процесі їх розв'язування. А якщо таку діяльність на уроці перетворити у захопливу пригоду, то бажання навчитися розв'язувати задачі виникне у кожного учня.
Подаємо приклад уроку, на якому розв'язування виразів і сюжетних задач проходить у формі пригоди, що відбувається у форті Буаяр: сміливці швидко піднімаються математичним трапом, повторюючи склад чисел, пробираються крізь ґрати, виконуючи обчислення, стають пасажирами яхти, називаючи геометричні фігури.
Тож пригоди починаються!Здоров'язбережувальна технологія навчання математики

0
Стаття з журналу "Учитель початкової школи" №1, 2014Математичні вечорниці

0
Стаття з журналу "Учитель початкової школи" №6, 2013

У першокласників переважають мимовільні психічні процеси й наочно-образне мислення, тому їм важко опановувати навчальний матеріал, який не викликає інтересу. Щоб підвищити стійкість уваги учнів та тривалість запам’ятовування, варто надати уроку емоційного забарвлення, ввести цікавий сюжет, наповнити його ігровими прийомами.Завдання для кмітливих: формуємо математичну компетентність

1
Ефективними для формування предметної математичної компетентності є так звані “цікаві” задачі, які не можна розв’язати за аналогією: кожна з них потребує прояву кмітливості, розмірковувань, пошуку щоразу нових шляхів розв’язування. Такі задачі не тільки розвивають нестандартне мислення учнів, а й допомагають підтримувати інтерес до математики, навчають бачити її красу.
Добірку яскравих, неочікуваних, оригінальних завдань відповідно до змістових ліній навчальної програми підготувала Орися БЕРДНИК, учитель початкових класів СЗШ № 62 м. Львова.Методичний посібник з математики "Числа і дії над ними"

1
Методичний посібник з математики "Числа та дії над ними" для учнів 1 класу. Посібник виконано у вигляді презентації.Математичні казки

2
Математичні казки, створені учнями 6 класу.
Матеріал подано у вигляді книжечки (програма Вёрстка)

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво