Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Казкові образи навчають

0
Стаття з журналу "Учитель початкової школи" №6, 2013

Сприймати абстрактний матеріал учням молодших класів набагато легше, якщо він співвідноситься з яскравими образами, втіленими у цікавій казці, особливо віршованій. Дидактичні казки пробуджують уяву і фантазію, полегшують процес засвоєння нового матеріалу чи вивчення складних правил, сприяють формуванню морально-етичних цінностей і головне — роблять навчання радісним.Математичні казки

2
Математичні казки, створені учнями 6 класу.
Матеріал подано у вигляді книжечки (програма Вёрстка)Подорож по Країні Великих Казкарів. Літературна гра

1
Літературна гра «Подорож по Країні Великих Казкарів»
Мета : узагальнити та систематизувати знання учнів про літературну казку, її особливості; формувати вміння давати власну оцінку вчинкам героїв; розвивати творчі здібності, уяву, допитливість, спостережливість, вміння орієнтуватися в набутих знаннях, використовувати їх на практиці; розвивати мислення, виховувати кращі загальнолюдські риси, інтерес до казок.
Форма проведення: літературна гра
Обладнання : книжкова виставка, портрети відомих дітям казкарів, ілюстрації учнів до вивчених казок, емблеми учасників команди, грамоти.Перемога щирих людських стосунків над багатствами Снігової королеви

1
Конспект уроку із світової літератури у 5 класі. Тема: Перемога щирих людських стосунків над багатствами Снігової королевиУрок - подорож «За знаннями у світ казок»

3
Розробка уроку спрямована на узагальнення та систематизацію знань пятикласників з теми " Народна та літературна казка", урок містить завдання різного рівня складності, завдання творчого характеру.Озвучені презентації-казки (частина 2)

Озвучені презентації-казки (частина 2)
kazka-2.jpg
Презентації-казки з картинками та професійним голосовим озвученням акторами. Малята можуть сидіти та насолоджуватись, а батьки відпочивати. Тепер казкарем попрацює комп'ютер!
Казки другої частини:
- Каша з сокири;
- Кіт і миша;
- Кіт у чоботях;
- Колобок;
- Колосок;
- Курочка ряба;
- Лисичка та журавель;
- Лисичка-сестричка та вовк-панібрат;
- Маша і ведмідь;

Формат: pptЕлементи театру на заняттях з іноземної мови (сценарій до казки "Попелюшка")

4
Даний сценарій може бути використаний для проведення позакласного заходу з англійської мови або нестандартного заняття.Казка до теми "Синоніми"

2
Додатковий матеріал до вивчення теми "Синоніми" з української мови.Збірка казок "Казки бабусі Ерудити"

2
«Казки бабусі Ерудити» - це пізнавальні казки, в яких у посильній казковій формі розглядаються різні питання, які можуть бути цікавими маленьким чомучкам-ерудитам.Інноваційний проект "Як народжується казка"

0
Проект спрямований на розвиток у дітей старшого дошкільного віку мовленнєвої творчості, вміння складати історії та казки; використання казок для духовно-морального розвитку дітей, формування у них позитивного мислення, вміння вирішувати різні життєві проблеми засобом казкотерапії.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво