Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Концепція початкової освіти. ЧИТАТИ ВСІМ!

Уважаемые коллеги! Вы знаете про документ МОН Украины "КОНЦЕПЦІЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ" . После принятия этой Концепции в начальной школе будут упразднены уроки музыки и изо. Обсуждение этого документа будет продолжаться до 15.01.2016 года. Поскольку открытого обсуждения скорее всего не будет или МОН проведет какой-нибудь круглый стол с ряжеными, то учителя бьют на сполох на страницах президента. Есть две петиции с требованием сохранить уроки художественно-эстетического цикла. ГОЛОСУЙТЕ, иначе останемся без работы.
https://petition.president.gov.ua/petition/19126Dancing Alphabet

0
Підсумкове заняття для учнів 1- класу в ігровій формі з аудіо та відео підтримкою.Методичний посібник з математики "Числа і дії над ними"

1
Методичний посібник з математики "Числа та дії над ними" для учнів 1 класу. Посібник виконано у вигляді презентації.Проектна робота "Всі професії важливі - вибирай на смак"

4
Проектна робота "Головна професія - школяр".
Мета: уточнити, збагатити та активізувати словник дитини,
виховати інтерес до професій, повагу до людей праці, виховувати бажання навчатися і трудитись.Виховний захід "Коса - дівоча краса"

3
Виховний захід "Коса - дівоча краса" у 3 класі.
Мета: сформувати в учнів уявлення про давній народний звичай - вшанування дівочої коси, як символ честі й гідності; розвивати естетичний смак дівчаток та хлопчиків; виховувати повагу до жінки – матері – берегині роду; бажання бути охайними, акуратними, працьовитими; відроджувати народні традиції.Портфель вчителя

0

Сайт створений для всіх, хто цікавиться проблемами початкової школи.Батьки знайдуть цікавий матеріал щодо виховання своїх дітей, вчителі корисну інформацію для роботи, діти завжди будуть у центрі всіх подій класу, школи. Ласкаво прошу на мій сайт!

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво