Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Конспект уроку

0
Конспект уроку з української мови 5 клас на тему "Усний твір-опис предмета за картиною " та презентація до ньогоПрикметник: загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль

0
Мета: Навчити школярів розпізнавати прикметники, визначати їхні граматичні ознаки, розвивати вміння доречно використовувати прикметники у власному мовленні«КВІТИ БІЛЯ НАШОЇ ХАТИ»

3
ЛІТЕРАТУРНО-МУЗИЧНЕ СВЯТО ДЛЯ УЧНІВ СЕРЕДНЬОЇ ЛАНКИ ДЛЯ
розширення знань дітей про природу рідного краю та його національних традицій, ознайомлення учнів з символікою квітів, їх значенням та особливостями. Матеріал допоможе вам навчити правильно вибирати та дарувати квіткові букети, формувати естетичні почуття, смаки, розвивати логічне мислення у дітей, виховувати пошану до національних традицій свого народу, розвивати риси дбайливого господаря, прагнення жити за законами краси, формувати бережливе ставлення до квітів, прищеплювати любов до природи.розробка уроку читання

0
урок читання, 3 клас. Тема "Пригадайте, поміркуйте. Підсумковий урок по темі «Шевченкове слово»""Сонячні квіти" презентація до уроку образотворчого мистецтва у 2 класі

0
Матеріали до уроку образотворчого мистецтва у 2 класі "Сонячні квіти", картини Катерини Білокур, загадки.Гра"Щасливий випадок"(життя і творчість Катерини Білокур)

1
Гра "Щасливий випадок"(життя і творчість Катерини Білокур)допоможе учням поглибити знання про відому художницю Катерину Білокур та її творчість.Гра "Поле чудес" (життя і творчість Катерини Білокур)

1
Гра "Поле чудес"(життя і творчість Катерини Білокур)допоможе учням поглибити знання про відому художницю Катерину Білокур та її творчість.Презентація "Видатні українці"

0
Матеріал може бути використаний під час вивчення теми "Україна".Відгук на твір мистецтва

1
Урок розвитку звязного мовлення "Відгук на твір мистецтва. Катерина Білокур "Рідне поле"Презентація. "Дієприкметниковий зворот".

2
Презентація. "Дієприкметниковий зворот".

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво