Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Гра "Розумники" за повістю Марка Твена "Том Сойєр"

0
Гра «Розумники» за повістю
Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра»

Мета цього позакласного заходу: перевірити знання тексту твору; розвивати почуття гумору; виховувати якості уважного читача.

У період підготовки до гри вчитель разом з учнями визначає склад двох команд., які беруть участь у грі ( по 6 осіб у кожній). Учасники кожної з команд вибирають капітана, назву, девіз, та емблему, готують по 3 запитання для суперників. Інші учні складають запитання для гри (найбільш цікаві з них будуть використані у геймі «Цікавинки із чарівної скриньки»)Книга-юбиляр: Марк Твен. «Приключения Тома Сойера»

0
К юбилею книги… Повесть «Приключения Тома Сойера» — одно из наиболее известных произведений выдающегося американского писателя Марка Твена (1835-1910). С добротой и присущим ему юмором автор, рассказывая о своих юных героях, знакомит читателя с жизнью Америки XIX века. Эта книга - одна из лучших книг, написанная для детей Великим мастером пера Марком Твеном.Читацька конференція з письменником Марком Твеном

0
Учні знайомляться з життям і творчістю Марка Твена через рольову гру:на уроці відбувається читацька конференція з відомим письменником.Обобщающий урок по теме Марк Твен "Приключения Тома Сойера"

1
В данном уроке представлены разные формы работы, направленные на развитие интеллектуальных и творческих способностей учащихся: составление кроссвордов, исценировка отдельных эпизодов, игра "в микрофон", напмсание творческих работ,игра "узнай героя".Життєвий і творчий шлях Марка Твена

0
Методи і прийоми: слово вчителя, художня розповідь, робота з портретом, гра «Сніговий вал», евристична бесіда, робота з підручником, історичний коментар, гра «Вірю-не вірю», бесіда за запитаннями, репродуктивна бесіда, «Мікрофон». За новою програмою (5-9 класи)Марк Твен "Пригоди Тома Сойєра"

0
20131226231345.pptx

Презентація відомостей про письменника, аналіз окремих епізодів повісті, схеми характеристик головних героїв.«Он был вовсе не злой, а просто озорник…» Урок-обобщение по повести М. Твена «Приключения Тома Сойера»

0
«Он был вовсе не злой, а просто озорник…»
Урок-обобщение по повести М. Твена «Приключения Тома Сойера» в 5 классе.Цели: 1)выявить читательское восприятие повести, помочь уч-ся увидеть положительные и отрицательные черты в главном герое, вынести нравственный урок из прочитанного; 2) продолжить работу по формированию умений и навыков аргументированной речи, выразительного чтения; 3) способствовать развитию творческого воображения учащихся; 4) работа над лексикой и грамматикой языка на литературном произведении;5)ввести вид работы-составление синквейна.Марк Твен "Пригоди Тома Сойера"

2
Вступний урок по творчості Марка твена 5 класГімн дитинству (за творчістю М.Твена)

1
Гімн дитинству. Урок позакласного читання за творчістю Марка Твена. 5 клас. Мультимедійна презентація. Конспект уроку.Пригоди Тома Соєра (2007) [MP3]

Назва: Пригоди Тома Соєра (2007) [MP3]
Автор: Марк Твен
Видавництво: Наш Формат
Тривалість: 9 год. 6 хв
Озвучено: Читає Чайковська Валерія
Кодек звуку: MP3
Бітрейт: 112 кб/сек
Розмір: 360 мб

В 1876 році побачила світ книга Марка Твена, що не тільки закріплює його в якості видатного американського письменника, але і назавжди внесла його ім'я в історію світової літератури. Це були знамениті «Пригоди Тома Сойєра».

По суті, письменникові і видумувати нічого не довелося. Він згадав дитинство в Ганнібалі і своє життя в ті роки. І от на сторінках книги з'явилося містечко Санкт-Петербург, у якому легко можна розрізнити риси Ганнібала, як утім, і риси безлічі інших дрібних населених пунктів, розкинутих по берегах Міссісіпі. А в Томі Сойєрі можна легко впізнати юного Семюеля Клеменса, який дуже не любив школу й у 9 років уже палив.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво