Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Розробка уроку з української літератури: Василь Симоненко «Цар Плаксій та Лоскотон». Різні життєві позиції персонажів (песимістична та оптимістична). Характеристика образів

0
Дана розробка містить конспект уроку з української літератури для 5 класу на тему: "Василь Симоненко «Цар Плаксій та Лоскотон». Різні життєві позиції персонажів (песимістична та оптимістична). Характеристика образів"Казкова історія і сучасне життя у казці В.Симоненка «Цар Плаксій та Лоскотон». ТЛ: віршована мова (рима, строфа, ритм)

1
Дана розробка уроку допоможе учням під час уроку швидше оволодіти теорією літератури, в ігровий спосіб засвоїти основну думку казки.Інтегрований урок-гра з української літератури і фізичної культури у 5 класі. Позакласне читання В.А.Симоненко «Подорож у країну Навпаки»

0
Мета: поглибити знання учнів із життєвого та творчого шляху В.А.Симоненка;
формувати вміння аналізувати твори прочитані самостійно;
розвивати пам?ять учнів, уміння логічно та образно мислити, давати оцінку героям;
виховувати кращі людські якості: любов до прекрасного, до батьків, неньки України.
Завдання:
1. Закріпити отримані учнями уміння й навички з прекидів уперед злито.
2. Розвивати в учнів загальну витривалість засобами спеціальних бігових вправ.
3. Формувати в учнів навички здорового способу життя.Життя, мов спалах блискавки (до 80 – річчя з дня народження Василя Симоненка)

0
Літературно-музична композиція, приурочена до 80-річчя з дня народження Василя СимоненкаПозакласний захід із світової літератури для учнів 6 класів - літературно-музична композиція "Вічна правда мистецтва"

0
Літературно-музична композиція "Вічна правда мистецтва" може бути використана для позакласної роботи із світової літератури в 6-х класах. Захід спрямований на поглиблення знань учнів з предмету, розвиток їх творчих здібностей, формування прагнення самостійно читати твори світової літератури. Додаток - мультимедійна презентація.Василь Симоненко, цикл уроків, 7 клас

0
Розробки уроків для вивчення творчості Василя Симоненка з використанням мультимедіа та інтерактивних методів.Василь Симоненко - "Витязь молодої української поезії"

0
Конспект уроку + буклет, які можуть бути використані під час вивчення теми "Поети-шістдесятники"Мультимедіа на уроках словесності. Медіаурок

0
МЕДІАУРОК - сукупність різноманітних мультимедійних прийомів, що працюють впродовж 45 хвилин уроку, сприяють повному розкриттю й усвідомленню учнями теми уроку. Такий урок — яскравий, динамічний, результативний.Мультимедіа на уроках словесності. Асоціативний малюнок

0
Дані матеріали - зразки використання різних жанрів мультимедіа на уроках словесності, зокрема, асоціативних малюнків.Гра долі. Василь Симоненко.

0
Файл містить відеопередачу з циклу "Гра долі", що присвячена постаті відомого українського письменника Василя Симоненка.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво