Від партнерів


Реклама


загрузка...

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Бінарний урок світової літератури та німецької мови в 9 класі "Поема Гете "Фауст" як втілення філософії німецького Просвітництва"

0
Даний урок дає змогу представити добу німецького Просвітництва за допомогою твору "Фауст" Гете. Діти інсценують мовою оригіналу та перекладу Б.Пастернака, поглиблюють знання німецької мови та вчаться приводити в систему отримані знанняКомп'ютерна розробка уроку за темою "Гете "Фауст" (9клас)

1
Презентація побудована таким чином, що кожен слайд є окремим етапом уроку. Задача вчителя наповнити його текстовим змістом, бесідою з учнями тощоУрок компаративного вивчення Гете

0

Переплетення фантастичного, реального та психологічного. Балада «Лісовий цар» в літературі та музиці (урок компаративного аналізу з світової літератури та музичного мистецтва).Шістдесятництво. Українські дисиденти

3
Відеоматеріал, створений на замовлення студії "1+1", присвячений шістдесятництву й дисидентському рухові. Кожна з серій (усього 7, а в архіві 2 перші серії) триває 25 хв, протягом яких можна повністю зануритися в атмосферу радянської України сер. ХХ ст. Історія тих часів викладається свідками і безпосередніми учасниками літературного й дисидентського руху (наприклад, свої вірші читає молодий І. Драч).
Фільм можна використовувати на уроках літератури, але в середній школі не в повному обсязі.
Матеріали допоможуть зробити історію і літературу живою й пластичною.Презентація до уроків за трагедією Й.Гете "Фауст"

4
матеріали до уроків

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...