Від партнерів


Реклама

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Словник діалектизмів у творі "Тіні забутих предків"

0
Описуючи життя і побут гуцулів, їх звичаї, повір'я М.Коцюбинський вводить у канву твору чимало діалектизмів, які побутують і зараз, і серед яких значна кількість етнографічних.М. Коцюбинський "Intermezzo"

3
Пропоную презентацію для проведення уроку з української літератури за новелою "Intermezzo" М. Коцюбинського.Михайло Коцюбинський. Презентація до новели "Intermezzo"

4
Презентація спрямована на вивчення творчості письменника, опрацювання змісту новели "Intermezzo", зокрема роботи над образами твору.Михайло Коцюбинський " Ялинка"

1
Презентація до уроку української літератури у 5 класі за оповіданням Михайла Коцюбинського "Ялинка".М.Коцюбинський. Біографія, новелістика.

3
Презентація допоможе вчителеві провести порівняльний аналіз доль 2 різних героїнь, а також наголосити на різних засобах зображення образів.Михайло Коцюбинський. Життя і творчість, гуманізм світогляду митця

1
Урок вивчення біографії письменника в 10 класі.Розробка уроку з української літератури для 10 класу по темі "Тіні забутих предків"

7
Урок-прес-конференція до твору М. Коцюбинського "Тіні забутих предків"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво