Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Розвивиток дітей із особливими потребами засобами театралізованої діяльності

1
Дитина з функціональними обмеженнями, так само як і здорова дитина, потребує забав. Це основна форма діяльності кожної дитини - неважливо, здорова дитина, чи ні. Тому ігри і забави повинні виконувати одну з головних функцій, інколи домінуючи навіть над суто дидактичними заняттями. Вони викликають радість, забезпечують дітям психічний комфорт. Граючись, дитина має можливість дивитися, слухати, доторкатися, тобто активно пізнавати.ВИХОВАННЯ КУЛЬТУРИ ПОВЕДІНКИ ДІТЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

1
Виховання культурно-гігієнічних навичок, самообслуговування, правил поведінки у дітей з особливими потребами.
Пропоную різні форми занять, що допоможуть засвоїти правила поведінки в родині, громадських місцях що, розвивають пізнавальну, активність, самостійність, а батькам дають навичку закріпити ці вміння в родинному колі.
Рекомендовано для батьків дітей з особливими потребами, працівників закладів компенсуючого типу.Захід приурочений до Дня інваліда "Повір у себе"

1
Сценарій ювілейного заходу "Повір у себе" проведений у Деражнянському районному Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Хмельницької області, за участі вихованців закладу та випускників Центру.Рекомендації. Поради батькам, які виховують дитину з особливими потребами.

1
Батьки, які виховують дитину з певними функціональними обмеженнями, прагнуть допомогти їй навчитися гідно жити серед інших людей, розуміючи себе та інших, мати тверду систему етичних цінностей і керуватися нею в повсякденному житті, допомогти дитині стати максимально самостійною, самореалізуватися, водночас реально враховуючи своїх обмеження. Одним із головних завдань, які стоять перед батьками, є навчити дитину бути сильною, стійкою, щоб зуміти подолати життєві негаразди.Соціокультурна адаптація дітей з особливими потребами в Центрах реабілітації та освітніх закладах

1
Реабілітація дітей з особливими потребами - об'єктивно необхідний, організований процес, спрямований на вирішення завдання їх інтеграції в суспільство. Багаторічний досвід роботи свідчить про доцільність опори на соціокультурну реабілітацію дітей-інвалідів в рішенні даних завдань. Практична діяльність в Центрі реабілітації сприяє наявності у соціально-культурної сфери значних можливостей, що сприяють розкриттю унікальності особистості кожної дитини, що бере участь в реабілітації.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво