Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок позакласного читання

0
Мета: ознайомити учнів із життям і творчістю талановитого українського поета-патріота Василя Стуса, його трагічною долею, зацікавити творами; удосконалювати навички виразного і вдумливого читання, виділення головного, критичного оцінювання явищ життя й літератури, висловлення власних думок; розвивати спостережливість, логічне мислення, увагу, культуру мовлення; формувати світогляд; виховувати почуття патріотизму, любові до рідного краю, до поетичного слова, літератури як мистецтва, почуття гордості до поета-патріота.Мистецтво бути собою (життєвий шлях Василя Стуса)

0
Мистецтво бути собою (Життєвий і творчий шлях В. Стуса )В. Стус. Презентація

1
Василь Стус — поет трагічної долі
6січня 2013р. – 75 років від дня народження
Підготувала
Бондарчук Лариса Василівна
вчитель української мови та літератури
Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №1Василь Стус

2
Урок розрахований на те, щоб одержати можливість при найменших затратах часу якнайкраще підготуватися до уроку з української літератури. Цей матеріал допоможе зруйнувати шаблонне викладання життєпису письменника.Круглий стіл "Поезія героїчного чину"

1
Засідання круглого столу присвячене 75-літтю від дня народження поета, патріота, подолянина, Героя України Василя Стуса.Круглий стіл "Поезія героїчного чину"

1
Засідання круглого столу присвячене 75-літтю від дня народження поета, патріота, подолянина, Героя України Василя Стуса.Опозиційний рух в Україні в 1960 – 1980 рр..

1
Матеріал до уроку "Опозиційний рух в Україні в 1960 – 1980 рр..", презентація, схеми: "Основні течії руху", "Методи боротьби", наведені короткі нариси про життя та діяльність дисидентів (28 представників руху)З Україною в серці. Життєвий і творчий шлях Василя Стуса

1
З Україною в серці. Життєвий і творчий шлях Василя Стуса
Мета: ознайомити учнів з життям і творчим подвигом Василя Стуса, навчити розуміти творчість поета і проблеми епохи, за якої жив митець, виховувати почуття пошани до рідного краю, почуття національної гордості, патріотизму.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу
Форма уроку: урок-зустріч
Обладнання: портрет Стуса, фотографії, свічка, калина, пісні про Україну
План
1. Формування внутрішнього світу юного Стуса.
2. Освіта. Літературні й наукові уподобання поета.
3. Творча спадщина поета-борця.філософсько-естетичні мотиви лірики Василя Стуса

1
У 60—70-х роках у Радянському Союзі виникло примітне явище, коли політику уряду стала відкрито критикувати невелика, але дедалі більша кількість людей, яких звичайно називали дисидентами й які вимагали ширших громадянських, релігійних і національних прав. Як після десятиліть терору, в атмосфері жорсткого контролю й при всіх наявних засобах ідеологічної обробки міг зародитися цей гідний подиву виклик режимові? Дисидентство великою мірою виросло з десталінізації, з послаблення «паралічу страху», що їх розпочав Хрущов.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво