Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Родинне свято 11 клас "Рід,а від нього родина"

Родинне свято 11 клас
«Рід,а від нього родина»
1 ведучий. "Рiд", а вiд нього - "Родина"! "Родина", а від неї "народ"! А "народ" – це, безперечно, Украïна i всi ми - ïï дiти. Старi, молодi, зовсiм юнi й тi, хто тiльки спинається на ноги - всi!
2 ведучий. I коли ми говоримо: "Мiй рiд, моя родина", то у кожного в душi народжується щось таке тепле, нiжне, таке рiдне i близьке. Бо ж це найрiднiшi люди: тато, мама, бабуся і дiдусь, брати та сестри.Проект "Мої вершини"

0
Проект "Мої вершини" - авторська розробка системної роботи класного керівника з підлітками з технологією життєтворчостіСценарій " Прощавай,Букварику ! "

0
Прощання з Букварем – радісне і водночас з тим трішки сумне свято в житті маленьких першокласників , яке збирає багато гостей – вчителів, учнів, батьків і рідних . Здається, тільки вчора прийшли вони до школи на перший дзвінок, а вже — закінчують перший клас.
На допомогу вчителю пропоную цікавий сценарій ,де перед присутніми розгорнеться святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, загадки не залишать байдужими нікого. Свято закінчиться ,а спогади про нього будуть з нами все життя.
Гарної Вам мандрівки стежинами Країни Знань, маленькі дітлахи!Сценарій привітання з Міжнародним жіночим днем

0
Дуже скоро настане радісне свято – Міжнародний жіночий день! Прекрасна половина людства чекає його з нетерпінням .Повертається тепло, повертається весна, й символічно, що найперше свято присвячене саме жінкам , осяяне ними, мов сонцем.ВИХОВНА РОБОТА

Комплексний підхід до спрямування змісту та організаційних форм позанавчальної виховної роботи в ПТНЗ ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСВІДУ РОБОТИ ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА ПТУ -27 м.Берестечко Рижук В.І.«ВЕСЕЛИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЯРМАРОК НА КОЗАЦЬКИЙ ЛАД»

1
Розвивати інтерес до вивчення історії України, бажання добрими ділами стверджувати, що козацькому роду нема переводу.«НЕМАЄ ПЕРЕВОДУ ДОБРИМ ЗВИЧАЯМ НАРОДУ»

1
Опис обрядів під час свят Меланії ( Щедрий вечір та щедра кутя ) та свята Василя.Проект "Моє здоров'я - в моїх руках"

3
Проектна робота в якій розглядаються фактори, що зміцнюють і послаблюють здоров'я, вплив фізичного виховання на організм, роль та види фізкультхвилинок, гігієна організма...План виховної роботи на І семестр 2012-2013 року

4
План виховної роботи класного керівника на І семестр 2012-2013 н.р.(рос.)
- за розділами,згідно концепції нац. виховання;
- за тижнями;
- з урахуванням регіональних свят та канікул.Сценарій свята до Дня учителя

3
Напередодні професійного свята доречним стане сценарій проведення заходу у цікавій формі уроку. Маю надію розробка допоможе Вам, шановні колеги!

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво