Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


УПЧ за твором І. Андрусяка "Стефа і її Чакалка"

0
Урок позакласного читання( урок-гра, українська література, 5 кл.) Андрусяк "Стефа і її Чакалка"«Сучасні літературні казки. Іван Андрусяк. «Стефа та її Чакалка»

2
Урок позакласного читання. Сучасні літературні казки. Іван Андрусяк. «Стефа та її Чакалка»Розробка уроку позакласного читання та мультимедійний супровід до нього. Дивосвіт сучасної казки І.Андрусяка "Стефа та її Чакалка. Дівчача повістина"

2
Розробка уроку позакласного читання сучасної української дитячої літератури у 5 класі, мультимедійний супровід до нього. Тема: "Дивосвіт сучасної казки Івана Андрусяка «Стефа та її Чакалка. Дівчача повістина»Подорож у світ сучасної української книги

4
Презентація містить інформацію про життєвий і творчий шлях Івана Андрусяка, ілюстровані матеріали, фотокартки письменника та членів його родини, критичний матеріал щодо його твору «Стефа і її Чакалка».
Презентація може бути використана вчителями української літератури на уроках, позакласних заходах та літературних вечорах, присвячених вивченню творчості Івана Андрусяка.Урок позакласного читання з української літератури в 5 класі

0
Урок позакласного читання за творчістю сучасного українського письменникаІвана Андрусяка.Іван Андрусяк "Стефа та її Чакалка"

1
Твір із серії "Сучасна дитяча проза" - для конкурсу відгуків про твір.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво