Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Виготовлення елементів декору на тенерифі

1
Методична розробка для керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва на тему: Виготовлення елементів декору на тенерифі."Змінний електричний струм. Параметри змінного струму"

0
ПЛАН-КОНСПЕКТ заняття у гуртку радіоелектронного конструювання на тему: "Змінний електричний струм. Параметри змінного струму"Робоча навчальна програма туристично-краєзнавчого гуртка

0
Програма розрахована на початковий рівень навчання учнів 5-11 класів класів, які займались в туристських гуртках, зокрема за аналогічною програмою гуртка 1-2-го року навчання і мають певні теоретичні та практичні навички в організації краєзнавчих спостережень, участі в туристських походах. Рекомендована керівникам гуртків-початківцям, які не значного мають досвіду в організації роботи гуртка.Узагальнення досвіду роботи керівника гуртка «Срібний дзвіночок»

0
Узагальнення досвіду роботи
керівника гуртка «Срібний дзвіночок».
Підготувала:
вчитель музики Вугледарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
Корнієнко Ріта ВеліївнаМіні-підручник «Виготовлення м'якої іграшки»

1

Міні-підручник
"Виготовлення м'якої іграшки"

Методичні матеріали запропоновані до вивчення варіативного модуля "М'яка іграшка" (5-6 клас). У посібнику міститься технологія виготовлення м'якої іграшки, інструкційні картки, термінологія ручних робіт.

Рекомендовано для використання в роботі вчителям обслуговуючої праці, керівникам гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Зміст

1. Історія виникнення іграшки в декоративно-прикладному мистецтві.
2. Інструменти і матеріали для виготовлення м'якої іграшки.Програма туристично-краєзнавчого гуртка "Сіверяни"

0
Туристсько-краєзнавча діяльність характеризується надзвичайною різноманітністю її організаційних форм. Найпоширеніші них: гурток, секція, клуб, товариство.
Гурток - самодіяльна група підлітків, що займається поглибленим вивченням рідного краю.Програма театрального гуртка «Театральними стежками України»

2

Програма театрального гуртка
«Театральними стежками України»

для ліцеїстів І-ІV курсівГурток "Задача + рішення"

0
Математичнi гуртки — це засiб задоволення дитячої допитливості, можливiсть розширити кругозiр учнiв у рiзних галузях елементарної математики.Гурток - студія "Ковальське мистецтво"

В рамках факультативного курсу "Історія дизайну" організував гурток "Ковальське мистецтво". З практикою та обладнанням - проблем ніяких (ковальство - моє хоббі). Може хто де зустрічав методичні розробки по цій темі (а то з мене письменник ніякий),- поділіться будь ласка.Архів журналів "Моделіст-конструктор"(1993-2005рр.)


Назва:"Моделіст-конструктор"(1993-2005рр.)
Формат: DjVU
Розмір: 315Mb

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво