Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


"Тютюн здоров`ю не товариш" (виховний захід із циклу "Безпечна поведінка")

0
Виховний захід "Тютюн здоров`ю не товариш" присвячено проблемам, пов`язаним із тютюнопалінням та його згубними наслідками для організму підлітка. Розробка включає деяку інформацію з історїї тютюнопаління, поради психолога "Як кинути палити", анкетування "Вплив паління на мене" тощо. Захід супроводжується мультимедійною презентацією, використовуються аудіо- та відеозаписи.Урок прес – конференція « Картопля»

0
Представлений урок можна використовувати на уроках природознавства, основи здоров'я. Цей урок дає можливість учням більш досконало дізнатись про культурну рослину, вчених селекціонерів, її історичну подорож з чужоземних країв. Використання та застосування в повсякденному житті.Україна в подіях Північної війни

1
Україна в подіях Північної війни: Українсько-шведський союз; воєнно-політичні акції російського царя проти українців; Полтавська битва; гетьман Іван Мазепа в історії України; Кость Гордієнко.Пилип Орлик - невтомний борець за державність України.

0
Історичний проект "Пилип Орлик - невтомний борець за державність України". План реалізації проекту в школі ІІ та ІІІ ступеню. Презентація проекту.Загибель Батурина 2 листопада 1708 р.


Видавництво: Київ: Києво-Могилянська академія
Рік видання книги:2007
ISBN: 978-966-518-409-6
Сторінок: 266
Формат книги: DJVU
Розмір файлу: 5,2 MB

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво