Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Становлення духовного здоров’я підлітків засобами туристично-краєзнавчої роботи

0
У сучасному суспільстві панує духовна криза, що проявляється у протиріччях ціннісних орієнтацій, падінні моральності та знеціненні духовних цінностей тощо. Втрата людством універсальної ціннісної системи, яка спирається на вищі духовні й моральні абсолюти, є однією з причин виникнення загрози самознищення суспільства. Працюючи в напрямку вироблення моральності та духовності принципів поведінки в учнів «групи ризику», я зрозуміла, що згідно вікових особливостей, ці діти добре вчаться і мають велике бажання навчитись здоровому спілкуванню.Робоча навчальна програма туристично-краєзнавчого гуртка

0
Програма розрахована на початковий рівень навчання учнів 5-11 класів класів, які займались в туристських гуртках, зокрема за аналогічною програмою гуртка 1-2-го року навчання і мають певні теоретичні та практичні навички в організації краєзнавчих спостережень, участі в туристських походах. Рекомендована керівникам гуртків-початківцям, які не значного мають досвіду в організації роботи гуртка.Програма туристично-краєзнавчого гуртка "Сіверяни"

0
Туристсько-краєзнавча діяльність характеризується надзвичайною різноманітністю її організаційних форм. Найпоширеніші них: гурток, секція, клуб, товариство.
Гурток - самодіяльна група підлітків, що займається поглибленим вивченням рідного краю.Шкільний гурток: Спортивний туризм.

hurtok_sport_turizmu.jpg
Назва: Шкільний гурток: Спортивний туризм.
Автори: Cерба Т.Б.
Видавництво: — Тернопіль–Харків:«Ранок»
Мова: українська
Рік:
2010
Кількість сторінок: 128
Формат:
pdf
Розмір:
58 MB

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво