Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Тематична контрольна робота за творчістю Миколи Вороного, Олександра Олеся, Володимира Винниченка

0
тематична контрольна робота допоможе перевірити знання з теорії літератури, та знання текстівЩедрий на добро внутрішній світ героя.Федько як особистість

0
В основу уроку покладені принципи особистісно орієнтованого навчання.Надзавданням свого уроку я обрала афоризм Максима Рильского: "Коли ти маєш вчинити щось погане, сім раз подумай-і не вчини, а добро роби не думаючи". Хочу довести до учнів істину, що зовнішність і навіть вчинки не завжди можуть показати справжню душу людини.Володимир Винниченко. Розповідь про письменника.

1
Конспект (комбінований) з української літератури, який містить інформацію з історії критики.Душевна краса людини (за оповіданням В.Винниченка «Федько-халамидник»)

0
Мета уроку: допомогти учням розібратися в складнощах характерів та вчинків героїв; розвивати вміння учнів висловлювати власне ставлення до прочитаного, логічність мислення, пам'ять, увагу, кмітливість; формувати світогляд учнів; виховувати почуття пошани до української літератури, мистецтва слова; прищеплювати високі моральні якості та духовні цінностіЕтико-естетичні принципи в драматургії В.Винниченка

0
В даній роботі розглядається постать Винниченка як драматурга і історика, як зачинателя европейської драми в українській літературі на початку XX століття. Висвітлено питання етики та естетики, розглянуто сюжетні колізії, психологічні портрети через призму даних категорій.Володимир Винниченко. Новела "Момент"

5
Презентація містить коментар до новели В.Винниченка "Момент", цитати письменника, ідейно-художній аналіз новели.урок з української літератури за оповіданням В. Винниченка " Федько-халамидник"

2
Урок – комплексне застосування знань
з української літератури у 5 класі

Тема: образ Федька – душевно багатого, порядного, чесного хлопчика ( за оповіданням В.Винниченка «Федько - халамидник»).

Учитель: Деревльова І.М.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво