Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


До фільмотеки класного керівника: Ґендерні навчальні фільми

Навчальні фільми українською мовою в форматі mp4. Перші два фільми підійдуть для перегляду для всіх класів. Третій актуальний в старших класах, коли діти вже замислюються про майбутню професію.Презентація. Поговоримо про гендер

2
Ґендер - це одна з найважливіших проблем третього тисячоліття. Поняття ґендер увійшло у загальний вжиток із соціології і означає соціально-рольовий статус людини (соціальні можливості кожної статі в освіті, професійній діяльності, доступ до влади, сімейні ролі та ін., особливості соціальної поведінки, стилю життя та способу мислення). Гендерна рівність передбачає однаковий статус для чоловіків та жінок. Ґендерні стереотипи відбивають погляди суспільства на поведінку, яка очікується від чоловіків або від жінок. . Гендерна дискримінація – порушення прав людини за статевою ознакою.Розробка уроку "Права жінок. Минуле. Сьогодення. Майбутнє"

0
В даному архіві є розробка уроку з усіма потрібними малюнками та презентація.Проект «Формування гендерної толерантності у дітей шкільного віку»

1
Проект відкритого університету сімейного виховання (на основі професійної діяльності практичного психолога) з теми "Формування гендерної толерантності у дітей шкільного віку через впровадження концепції "Школа - родина" визрів в результаті реалізації Концепції розвитку школи, упровадження авторської моделі школи - сім'ї. Реформування школи торкнулося всіх систем, у тому числі і діяльності практичного психолога. Даний проект є відповіддю на наступні питання:Конспект уроку з теми: "Гендер: минуле і сучасне, міф і реальність через призму образів п'єси І.Котляревського "Наталка Полтавка".

3

Українська література. 8 клас

Тема уроку: Гендер: минуле і сучасне, міф і реальність через призму образів п’єси І. Котляревського «Наталка Полтавка».

Мета :
• Узагальнити знання з теми: « І. Котляревський «Наталка Полтавка»;
• поглибити знання учнів про традиційні риси гендерної ідентичності чоловіка й жінки;
• розвивати вміння аналізувати внутрішній світ героїв;
• виховувати культуру мовлення.
Обладнання:
Текст п’єси І.Котляревського «Наталка Полтавка», мультимедійна дошка, комп’ютер, відео проектор.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво