Від партнерів


Реклама


загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:


Рівномірний рух по колу. Презентація. Фізика 10 клас.

0
Означення, формули, малюнки до рівномірного руху по колу.« В лісочок покотився, із звірятами здружився» Контрольне заняття в молодшій групі

0
Мета: Виявити рівень знань та вмінь дітей порівнювати групи предметів за допомогою прийому прикладання і закріпити поняття «менше на один», «більше на один», «порівну»; закріпити знання дітей про геометричні фігури, а також порівнювати фігури за розміром та кольором.

Гра «Склади два речення»

0
Учні утворюють дві команди. Учитель називає слово, яке може вживатись як у прямому, так і в переносному значенні.Гра «Слово у капелюсі»

0
У капелюсі лежать картки з буквами. Учні почергово дістають із капелюха, наприкладГра «Таємниця»

0
Порадившись, діти обирають будь-який предмет з довкілля та обговорюють його характерні особливості, шукають аналогії.Гра «Сонечко»

0
Малюю на дошці для кожної команди сонечко. У середині кожного сонечка написаний іменник (наприклад, море та літо).Гра «Тепло – холодно» (робота в групах)

0
Гравці називають предмети «теплих» і «холодних» кольорів. Потім завдання ускладнюється: необхідно прикметники та іменникиГра «Хто похвалить себе найкраще?»

0
Учитель визначає для кожного гравця роль казкового персонажу. Гравці мають уявити себе на місці казкового персонажу і довестиГра «Чарівні окуляри»

0
Дітям пропонується одягти із цупкого паперу чарівні окуляри. Учитель повідомляє, що якщо їх одягти, то можна побачити багато круглих речей.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво


загрузка...