Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Мультимедійний урок: "Добування кисню в лабораторії та промисловості. Реакція розкладу. Поняття про каталізатор" (7 клас. Нова програма)

1
Дана розробка уроку допоможе вчителеві сформувати поняття учнів про каталізатор; познайомити учнів із методами добування кисню в хімічній лабораторії та промисловості; пояснити суть реакцій розкладу та з’ясувати її ознаки; розкрити значення хімічних процесів у житті людини.
В архіві:
- конспект уроку;
- мультимедійна презентація;
- дидактичні картки для учнів до уроку.Мультимедійний урок: Оксиген. Поширеність Оксигену в природі. Кисень, склад його молекули, поширеність у природі. Фізичні властивості кисню (7 клас Нова програма)

0
Дана розробка допоможе вчителеві сформувати поняття учнів про Оксиген, як хімічний елемент ПСХЕ та його поширеність у природі; склад молекул кисню, історію його відкриття та фізичні властивості; озвивати предметну і ключові компетентності учня, його екологічну культуру, навички безпечного поводження з речовинами, роль хімічних знань у поясненні природи речовин і суті хімічних явищ; значення хімії в житті людини, здатність до самоосвіти.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво