Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок образотворчого мистецтва у 5 класі "Види живопису"

0
Мета:
Навчальна: Ознайомити учнів з видами, жанрами живопису, їх відмінностями, творами видатних живописців.
Розвивальна: розвивати вміння насолоджуватися спогляданням творів живопису, визначати види живопису та аналізувати їх; формувати естетичні почуття.
Виховна: виховувати зацікавленість творами живопису, повагу до художників та їхньої праці.Розробка уроку з образотворчого мистецтва у 7 класі. "Чарівний світ декоративно-ужиткового мистецтва. Оберег Дерево Життя"

1
Зміст конспекту уроку:
- розкриває прийоми і методи формування в учнів знань про символи в українських орнаментах;
- ознайомлює школярів з історією виникнення оберегу Дерево Роду;
- пропонує методи і прийоми формування в учнів вміння дотримувати основних принципів композиції у витинанці Дерево Життя, підбирати колірну гаму, розширювати знання про побудову симетричних композицій;
- містить засоби і методи для розвитку зорової пам'яті, спостережливісті учнів, що позитивно впливає на активізацію творчої діяльністі дітей, розвиватє в них інтерес до традицій народу.Збірник кросвордів з дисципліни "Загальна електротехніка з основами електроніки"

1
У збірнику наведено кросворди, як одну із форм організації самостійної діяльності студента на занятті при актуалізації, систематизації та контролю засвоєння викладеного матеріалу. Кросворди розроблені у відповідності до програмного матеріалу дисципліни «Загальна електротехніка з основами електроніки».

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво