Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Збірник завдань для тематичного контролю знань з дисципліни "Загальна електротехніка з основами електроніки"

0
Запропоновані дидактичні матеріали призначені для допомоги викладачеві електротехніки у виборі завдань як для поточного контролю знань і вмінь студентів, так і для тематичних атестацій. Для кожної теми запропоновані за варіантами різні види завдань: контрольні питання; завдання–тести; контрольні роботи (розрахункові завдання–задачі). Студентам цей збірник допоможе вдосконалювати вміння розв’язувати задачі та здійснювати самоконтроль знань.
Збірник рекомендований для викладачів електротехніки вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, професійних ліцеїв.Збірник тестів з дисципліни "Загальна електротехніка з основами електроніки"

0
У збірнику наведені тестові завдання закритої форми: тести репродуктивного характеру – з однією правильною відповіддю, тести на відповідність (логічні пари), як один із видів контролю для перевірки рівня сформованості знань і вмінь студентів, розроблені відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо використання тестових технологій у навчальному процесі.Збірник кросвордів з дисципліни "Загальна електротехніка з основами електроніки"

1
У збірнику наведено кросворди, як одну із форм організації самостійної діяльності студента на занятті при актуалізації, систематизації та контролю засвоєння викладеного матеріалу. Кросворди розроблені у відповідності до програмного матеріалу дисципліни «Загальна електротехніка з основами електроніки».

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво