Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Дидактичний матеріал

0
Поданий матеріал стане у нагоді вчителям під час підготовки до циклу уроків з вивчення творчості О.де Бальзака.Презентація Романтичні й реалістичні риси неоднозначного образу "філософа і скнари" Гобсека

0
Дана презентація допоможе вчителю вдало та цікаво провести урок у 10 класі за темою "Романтичні й реалістичні риси неоднозначного образу "філософа і скнари" Гобсека.Оноре де Бальзак і Україна

0
Ознайомити учнів із епізодами життя видатного французького письменника Оноре де Бальзака пов’язаними з Україною;
Допомогти з’ясувати роль України у долі митця.Презентація до виховного заходу "Викрадач розуму"(із циклу "Безпечна поведінка")

0
Презентація складається із 11 слайдів, які містять інформаційно-ілюстративний матеріал, поради психолога, антирекламу пияцтву"Викрадач розуму". Виховна година з циклу "Безпечна поведінка"

0
Виховний захід присвячено проблемі підліткового пияцтва.У заході, окрім класного керівника, приймають участь психолог школи та лікар-нарколог.Супроводжується мультимедійною презентацією.: Оноре де Бальзак.Життєвий і творчий шлях письменника. Бальзак і Україна. «Людська комедія» - грандіозна енциклопедія життя Франції першої половини ХІХ ст., її проблематика і структура.

0
Розробка уроку має на меті познайомити учнів із життям і творчістю Оноре де Бальзака; із сторінками життєвого шляху письменника, пов’язаними з Україною;розкрити універсальність бальзаківського задуму, розмаїття тематики та проблематики творів «Людської комедії»; своєрідність творів епопеї ; виховувати інтерес до творчості письменника, оптимістичне світосприйняття, естетичні смаки десятикласників.Оноре де Бальзак "Гобсек"

0
20140110214915.pptx

Запитання до їдейного змісту повісті, порівняння з образом Плюшкіна«Людська комедія» – грандіозна енциклопедія життя Франції XIX століття. Презентація

2
“Людська комедія” – грандіозна енциклопедія життя Франції XIX століття
матеріали до урокуПовість “Гобсек”. Презентація

6
Оноре де Бальзак
Повість “Гобсек”
матеріали до урокуОноре де Бальзак "Гобсек".Характеристика образу Гобсека

6
презентація до уроку розвитку зв'язного мовлення з характеристики образу Гобсека. роботу можна проводити за групами, колективно, за рядами або варіантами.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво