Від партнерів


Реклама

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Конспект уроку за оповіданням Джека Лондона "Жага до життя"

0
конспект уроку із зарубіжної літератури для 6 класу за твором Джека Лодона "Жага до життя". Містить різнопланові завдання, покликаний виховувати ключові життєві компетентності. Матеріал призначений для вчителів зарубіжної літератури, студентів.Конспект уроку "Бути людиною - значить бути борцем" Джек Лондон "Жага до життя"

0
Урок ознайомлення з творчістю американського письменника Джека Лондона, робота зі змістом оповідання "Жага до життя". Аналіз художнього тексту. Використані елементи інсценізації, робота ведеться в 3 група. Учні мали випереджальне завдання (учні лінгвісти, історики та географи).Урок-гра зі світової літератури «Останній герой»

0
Урок-гра зі світової літератури «Останній герой» (8 клас)
Тема. Людина в екстремальній ситуації. (За творами ДЖ. Лондона та іншими творами світової літератури відповідної тематики).
Мета: пов’язати знання з літератури із життєвою практикою, з сучасністю; розвивати навички роботи з додатковою (довідковою) літературою, роботи в групах інтерактивними методами, кмітливість, оптимістичний погляд на життя, впевненість у своїх силах.
Тип уроку: інтегрований урок літератури та основ безпеки життєдіяльності (ОБЖ) – урок-гра.Любов до життя

0
Урок з теми "Людина в життєвих випробуваннях". Мове піде про здатність людини долати труднощі і незгоди, що випали на її долюДжек Лондон - видатний письменник і мужня,працьовита людина. Оповідання "Любов до життя"

2
Розробка уроку із світової літератури для 6 класу. Має цікавий матеріал, елементи дослідницької роботи, інтерактивні вправи, творчц завдання, проблемні питання. Може використовуватися в підготовці до уроку вчителями світовоц літератури, студентами.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво