Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Детектив як один із жанрів художньої літератури

0
Мета: познайомити учнів з одним із жанрів літератури – детективом; зацікавити особистістю та творчістю письменників детективів: А.К.Дойла, Е.А.По; дати поняття про цикл; розвивати навички усного мовлення, вміння відбирати головне і необхідне для виступу на зазначену тему; відповідати на поставлені запитання; виховувати непримиренність до зла, моральні якості учнів, любов до літератури.урок "артур Конан Дойль-автор популятних творів про Шерлока Холмса. Оповідання "Пістрява стрічка"

0
Урок розроблено за технологією "Упровадження критичного мислення на уроках світової літератури для розвитку особистості учня"“Улюблені англійські письменники. А.Конан Дойль»

1
Тема уроку: “Улюблені англійські письменники. А.Конан Дойль»
Цілі уроку
Практична: Вчити учнів одержувати основну інформацію з прочитаного тексту під час непідготовленого читання; вчити учнів детального розуміння прослуханого діалогу за допомогою виконання тестових завдань за змістом прослуханого;
Освітня: Ознайомити учнів зі зразками англійськой літератури.
Розвиваюча: Розвивати здібності учнів до планування та логічного викладу змісту висловлювання, до формулювання висновків щодо прочитаного та прослуханого.Артур Конан Дойл ( 1859 – 1930 р.р.) Повість «Собака Баскервілів». Захоплива інтрига – основа детективного твору.

0
Урок ,проведений у 6 класі загальноосвітньої навчальної школи. Автор уроку - Гаркуша Зоя Миколаївна, вчитель світової літератури Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, вчитель - методист.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво