Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Розробка семінару-практикуму „Секрети педагогічної майстерності

0
Інноваційні підходи до організації освітньої та позаурочної діяльності в рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Мета: розкрити педагогічні секрети щодо виховної мети уроку. створити «Шпаргалку для вчителя» щодо формування ціннісних ставлень особистості в освітній і позаурочній діяльності.
Завдання: допомогти вчителю підвищити рівень професійної майстерності щодо забезпечення виховного потенціалу уроку за Концепцією національно-патріотичного виховання дітей та молоді.Розробка підсумкового заняття у Школі молодого фахівця «Я - вчитель, я - вихователь, я - особистість»

0
Підвищення інноваційної культури педагогів; створення сприятливих умов для якісної адаптації молодого вчителя в колективі; формування індивідуального стилю педагогічної діяльності.Педагогічна рада "Система узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду вчителів школи"

0
Розробка педагогічної ради з метою вдосконалення системи вивчення, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду, аналіз впровадження інноваційних педтехнологій учителями школи. Психолого-педагогічні фактори які впливають на готовність педагога працювати в сучасному інноваційному просторі.МЕТОДИЧНИЙ РИНГ «Сучасні педагогічні технології»

0
Мета рингу:
• Ознайомлення із сучасними інноваційними педагогічними технологіями.
• Актуалізувати та розширити понятійний апарат педагогів, поглибити їх теоретичні та практичні знання з даної проблеми.
• Показати необхідність науково обґрунтованого впровадження сучасних технологій у практику роботи.
• Стимулювати прагнення педагогів до пошуку, творчості.
• Створити умови для обміну досвідом роботи, педагогічних знахідок.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво