Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


Урок-лабораторна робота: «Хімічні властивості гетероциклічних сполук»

0
Конспект уроку-лабораторної роботи передбачає дослідження хімічних властивостей гетероциклічних сполук на прикладі біологічно важливих речовин – жиророзчинних вітамінів, зокрема вітаміну Е. В результаті яких учні впевнюються в можливість цих речовин окислюватися. В ході дослідів учні знайомляться і вивчають властивості однієї з важливих гетероциклічних сполук ?-токоферолом. І впевнюються, що він міститься в продуктах харчування, зокрема рослинній оліїУрок-лекція з використанням ІКТ на тему : «Загальні відомості про гетероциклічні сполуки. Гетероцикли як складові частини біологічно активних речовин, барвників, ліків»

0
Введення зовнішнього незалежного тестування висуває певні програмові вимоги, виконання яких абітурієнтом з хімії передбачає знання предмета на поглибленому рівні. Зокрема, програма з хімії для незалежного зовнішнього тестування передбачає знання гетероциклічних сполук, які не вивчаються у профільному навчанні хімії.
Гетероциклічні сполуки набувають з кожним роком все більшого значення. Тому давно назріла потреба ознайомити школярів з цим важливим і цікавим класом органічних сполук.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво