Від партнерів


Реклама

Останні публікації

Обмежити пошук фільтруванням:


Психологічний супровід дітей-переселенців з зони АТО та членів їх сімей. З досвіду роботи

0
Психологічний супровід дітей-переселенців має бути системою, охоплювати всі види роботи практичного психолога: діагностика, корекція, консультації, психологічна просвіта, організаційно-методична робота. У матеріалах поданий перелік психодіагностичного інструментарію, опробована корекційно-розвивальна програми, заходи по роботі з педагогами та батьками.Семінар-практикум "Сенситивні періоди дошкільного дитинства"

0
Знання вікової психології має важливе значення у вихованні та навчанні дошкільнят. Сенситивні періоди у розвитку дошкільника є одним з визначних факторів побудови середовища ігрової діяльності.У матеріалах семінару-практикуму розрахованих на 2 заняття, подано нового покоління розвивальні ігри для вихованців ДНЗ.Програма організаційно-методичного забезпечення психолого-педагогічної просвіти батьків вихованців ДНЗ «Академія щасливого батьківства для мам і тат, які виховують малят»

0
Сім’я – це не ізольований мікроколектив. Багатоканальні зв’язки поєднують її з суспільством. Визначення державою пріоритету сімейного виховання вимагає встановлення нових партнерських взаємин між дошкільним закладом і родинами вихованців. Ключовою ідеєю в досвіді є збагачення змісту навчально-виховної роботи новими видами взаємодії з дітьми (партнерські заняття) та зміна освітньої моделі співробітництва з батьками.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво