Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЯК ЗАСІБ РОЗВИТКУ ПІЗНАВАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ УЧНІВ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ (майстерклас)

0
Найважливіший сенс учительської праці - навчити учнів так, щоб вони не розгубилися в бурхливому вирі нашого життя. Школярі цікавляться тим, щ о їх оточує і для них доступне. Щоб пізнати нове, потрібне бажання. Треба зацікавити учнів не лише конкретним предметом, а й процесом отримання знань. Тоді навчання стає задоволенням. Це і обумовило вибір проблемної теми: «Мотивація навчальної діяльності учнів як засіб розвитку пізнавальних інтересів на уроках історії».
Мета досвіду: Мета навчання дитини полягає в тому, щоб зробити її здатною розвиватися надалі без допомоги вчителя.Розвиток мовлення першокласників; Назвемо явища природи

0
Стаття з журналу "Учитель початкової школи" №1, 2014Літературне читання: творчі завдання для 2-го класу

0
Стаття з журналу "Учитель початкової школи" №6, 2013

Серед завдань предмета “Літературне читання” Державний стандарт початкової загальної освіти передбачає розвиток творчості учнів, що означає стимулювання й постійне вправляння їх у створенні нового творчого продукту, виявленні фантазії, гнучкості та оригінальності мислення.
Подаємо варіанти творчих завдань, які стануть у пригоді педагогам під час роботи на уроках літературного читання.Спостереження у природі

0
Стаття з журналу "Учитель початкової школи" №6, 2013

Важливим інструментом формування предметної природознавчої компетентності в початкових класах є спостереження безпосередньо в природі.
Побачене на власні очі допомагає осмислити отримані знання, систематизувати їх, помітити нові аспекти явищ навколишнього природного світу, пробудити інтерес до пізнання, любов та повагу до природи.
Про особливості ведення спостережень за природою у 2-му класі розповідає автор підручника з природознавства.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво