Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


"Учення українських педагогів - класиків і сучасна школа"

0
На основі спадщини видатних українських педагогів напрацьована система роботи школи по навчанню і вихованню української дитини по-українськи. У поєднанні з вимогами сучасної педагогіки може бути використана для навчально-виховної роботи школи."Вибрані думки видатного педагога В. Сухомлинського про школу, про урок, про вчителя, про директора, про учня"

0
Робота містить цінні поради Великого Гуманіста про школу, навчання і виховання дітей, особистість учителя.
Мета роботи - проаналізувати педагогічну спадщину В.Сухомлинського, розкрити сутність його поглядів на формування, зміцнення та збереження здоров'я школярів. Зараз найбільшої актуальності набуває створення умов для втілення цих ідей в практику роботи школи.
Проаналізовано і виписані актуальні поради, які можно використовувати й сьогодні. Думки згруповано відповідно окремого педагогічного об’єкта.Творити людину

0
Стаття з журналу "Учитель початкової школи" №5, 2013

Яким має бути вчитель, щоб виховати людину духовно багату, з високими морально-етичними принципами, всебічно розвинену, впевнену у власних силах, активну, цілеспрямовану і творчу? Відповіді на ці запитання знаходимо у педагогічній спадщині Василя Олександровича Сухомлинського.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво