Від партнерів


Реклама

Обмежити пошук фільтруванням:


"Тіні забутих предків" М.Коцюбинського - собор муз

0
Методична розробка відкритого заняття з української літератури "Тіні забутих предків" М.Коцюбинського - собор муз.Презентація Михайло Коцюбинський

0
Презентація створена до уроку української літератури в 10 класі. Вона познайомить учнів з житєвим та творчим шляхом видатного українського письменника.КАРПАТСЬКІ РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА АБО ВІЧНА ТАЇНА КОХАННЯ (ЗА ПОВІСТЮ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО «ТІНІ ЗАБУТИХ ПРЕДКІВ»)

0
Сьогодні ми з вами познайомимося з повістю М. Коцюбинського «Тіні забутих предків», але спочатку згадаємо життя і творчість письменника. Додому я вам задавала вивчити біографію М. Коцюбинського.Цикл уроків за повістю М. Коцюбинського "Тіні забутих предків"

2
Працюючи над циклом уроків, мала на меті допомогти учням не тільки розширити уявлення про самобутність Гуцульщини й її мешканців, а показала, як через інтерактивні технології можна удосконалювати школяра як особистість, розвивати його творче мислення, вміння співпереживати; виховувати працьовитість, любов до художньоо слова.Разом із Коцюбинським відкриваємо для себе гуцульський край та вічні істини (за твором М.Коцюбинського «Тіні забутих предків»)

3
Разом із Коцюбинським відкриваємо для себе гуцульський край та вічні істини (за твором М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»)

Історія однієї байдужості. Новела М.Коцюбинського "INTERMEZZO"

2
Урок - психологічне дослідженняМихайло Коцюбинський. Біографія. Новелістика

14
Презентація допоможе учням ознайомитися з цікавими сторінками біографії М. Коцюбинського і його новелістики;навчить знаходити імпресіоністичні й реалістичні риси у його творах; поглибить розуміння смислу персоніфікації;Вивчаємо М.Коцюбинського. Презентація

6
Зручно використовувати при вивченні життєвого та творчого шляху М.Коцюбинського

Отримати сертифікат

Користувацький вхід

Цікаво